Dünyanın en iyi antivirüs programı

sizce hangisi en iyisi

• Kullanılan toplam oy
    3,612

safsofu

Yeni üye
8 Eyl 2009
2
0
Arkadaşlar ben Avast, Kaspersky, NOD32, Avira, AVG, Panda virüs programlarını kullandım. Bunların içinde kullanımı en rahat Avast olmuştu. Ama şimdi Bit Defender kullanıyorum. Diyebilirim ki fonksiyonel oluşu, tehditleri algılayışı gibi özellikleri ile çok harika bir program. Yalnız kullanımı Avast kadar basit ve kolay değil. Herhalde öyle olsa şüphesiz bir numara derim. Ama tercihim Bit Defender

lWarL0cKl

Üye
31 Ağu 2009
156
0
nod32 demedim cunku bazı oyunlarda sorun yaratıyor kasperskyda pc yi kasıyor bnce avg nin pro surumu gayet guzel bir surumdur tavsiye ederim bunların dısında bnce en iyisi norton internet securitydir hç kasmıo sorun yoq

mesutgun1982

Uzman üye
20 Mar 2008
1,069
3
Kasperksy ve nod 32 güzel proğramlarda.Çok kasma yapıyorlar.Ben uzun yıllardır AVAST kullanıyorum çok memnunum.Bununla birlikte Avira antivir personel virüs proğramınıda kurarsan dehşet bir ikili oluşturuyorlar vede kasma yapmıyorlar ve çok uyumlu çalışıyorlar.Denemeni tavsiye ederim.

ugursezgın

Yeni üye
5 Ağu 2009
3
0
tabiki gdata 2010 mükemmel birşey %99.9 oranında virüsleri yakalıyor.ve en hoşuma giden yanıda bilgisayarı hiç kasmıyor. kurulumda 1-2 saat belli güncellemeleri var sonrasında bırakın işini yapsın. sitesinden indirebilirsiniz 30 günlük full sürümü msn adresinize gelen şifreyle aktif edin. crackini şuan bulmak zor bende resetlemesi mevcut her 30 günde bir çift tıklayın bi 30 daha işlem tamam

AHMET_16

Üye
10 Ağu 2007
233
0
karanlık sokaklar
arkadaşım bize sundugun seçeneklerde en iyisi kaspersky diye düşünüyorum ama pandayı koymamaklada hata etmişsin çünkü panda kaspersky da on basar tabi bu kendi görüşüm :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.