Dünyanın en iyi antivirüs programı

sizce hangisi en iyisi

• Kullanılan toplam oy
    3,612

yam_yam_1

Üye
5 Eyl 2009
51
0
ben 2 yıldır kasper kullanıyordum ve kaspere çok güveniyordum , geçen hafta bitdefender yükledim pc yi tarattım 8 tane trojan yakaladı dedim yinede kaspere devam edeyim içime bi kurt düştü ya :) bugünde avg yükledim pc yi tarattım yine bi sürü virüs ve truva atı buldu şaştım kaldım bunu sizinle paylaşmak istedim

12 Eyl 2008
166
0
mersin
kapersky kasma yaıyor guard etkisiz nod32 çok tefarruatlı sistem hatası veriyor avast kasma yapıyor şimdi pandaı dneyelim bu arada pc tools kullanmayın felaket kasma yapıyor 2gb ram 1.8 işlemci

nnemesiss12

Yeni üye
28 Eyl 2007
2
0
arkadaslar nod32 miş kasper skymıs tırı mış vırımış hikaye hepsini kullandım 1 ini avast buluo dierini başka anti vir yani hikaye onlar siz g-data internet securytyi deneyin anti vir görün
ilk bilgisayarı full tarattıgında kasıo lafım yok taramaya bırakın gidin gelince bakın bakam pcnizde sizden habersiz neler var. 2 arama motoru kullanıyor bu antivirüs bu yüzden ilk tarama kapsamlı oldugundan kasar 2. kez tarattıgnızda hiç bişi hissetmezsiniz. su ana kadar d ye virüslü değil die attıgıum kaç crack dosyasında backdoor buldu. avarst ta kullandım nod da panda da kasper sky 2010 da ama hiç biri bi işe yaramaz kasper sky perfect keylogger 1.68 in serverini bile görmio :) içler acısı sonrada pcniz bilgisiz lamer dolu hacker olsa kişiler başımın üzerinde yeri var ama lamer olunca kaspera verilen paralara yazık.

yam_yam_1

Üye
5 Eyl 2009
51
0
bencede bir tane virüs programına bağımlı kalmamak lazım degişik virüs programları ile arada bi pc yi taratmak en iyisi çünkü birinin atladığını diğeri mutlaka bulur

lazrail_volkan

Yeni üye
23 Eyl 2007
7
0
tabiki eset smart security 4.0 full tek gecerim bu alemde virüs diye bi derdin kalmasın haftada bir combofix'i calıstır dunyanın en saglam korumasına sahıpsın demektır yılların tecrubesı konusuyor yanlıs anlasılmasın tum antıvirleri denemıs bırı olarak soluyorm ok....ßy LaZraiL...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.