Dünyanın en iyi antivirüs programı

sizce hangisi en iyisi

• Kullanılan toplam oy
    3,612

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
bende mcafee kullanıyorum ve yeni sürümün ve diyer sürümlerinide kullandım gayet memunum lakin hernekadar pc yi kasıyor denilsede pekde !!! kasıyor sayılmaz buda benim fikrim

fukuku111

Yeni üye
27 Haz 2007
13
0
bence bana göre tek geçerim beyler bu işte kendini kanıtlayan bir ati virüs programı var oda kaspersky dir boşuna kendinizi kandırmayı kasıyormu pc alacan 1 gb ram key sorunumu var kulanacan trial reset he ay 30 gün kullanım süresini sıfırlayacan nod 32 kasmıyor kasmaz tabi ondan sonra her 1 .2 ayda bir format ah ah atkafadan seçmeler en yeni çıkan virüsleri bile kaspersky duyuruyor basına hiç mi haber dinlemezsiniz siz

kaplan3838

Yeni üye
17 Şub 2008
7
0
KASpersky KUlanin ARKadslar RAM Nİz 256 DÜsük OLmadiği Sürece KASpersky KASmas VE sağlikli kulanirsiniz OTomatik Vİrüs Sİler SÜper PRogram Vİrüslerin BaşBElasi KASpersky .....

mc_taus

Yeni üye
25 Haz 2007
1
0
Bence Kaspesky 2009 İnternet Scrurity Kullanıyorum Harika

Spam firewall anti pilising ve 12 özellik

siyahkurt

Üye
3 May 2007
108
0
Dünyanın en iyisi kasperskay ama bilgisayarları çok kasıyo ondan sonra avira(avg) ve bende onu kullanıyorum
____________________________________________________________________________________________________

T-GhosT

miles55500

Yeni üye
16 Tem 2008
4
0
merhaba
indirme hakkım olmadığı için kaspersky indirmeye çalışıyorum.mümkünse msn adresime yollarsanız sevinirm.

mydoom!!!

Yeni üye
31 Tem 2008
7
0
eseti kaldırıp kaspersky kurduğum her sistemde virüs buluyor çünkü eset anlık klasör taraması yapamıyor kasperskyde her klasöre girdiğinizde içindekilere tıklamasanız bile virüsü bulur ayrıca ie için anti-pishing özelliği wardır. kaspersky kasıyor diyenler haklıdır ve en iyi güvenlik programı her an tetikte olduğu için en çok kasandır. ayrıca hiç bir güvenlik programının keyi blacklist olmuyor. ör: eset nod 32 yıllarca keyi var.bu da şirketin kalitesizliğini ortaya koyar eğer korsanı takip edebilse bu sorun ortaya çıkmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.