Dünyayı saran gizli örgüt ''İLLUMUNATİ''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FenomenUstad

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
291
0
Edirne
Olsun hackleyip biz İLLUMUNATİCİYİZ yazıp İLLUMUNATİ resimleri koyalım süper olur.
Sonrada türk hackerları yazıp redhack , ayyıldız team ve türkhackteam logoları koyup türk bayrağı yapalım.
Sol üste redhack , sağ üste ayyıldız
Sol alta türkhackteam , türk hackerları
Tam ortaya türk bayrağı koysak süper olur.

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
kardeşim senin hayal gücün biraz fazla bu işler kişiyle olmaz bu site birleşsiz nasanın sitesini hackliyemessin hadi hackedim diyelim sabah evinde polis görürsün bilişim suçu ve örgüt kurmaktan hapis yersin ayrıca kardeşim bizim saldırı programımızın programlama dilini oluşturan kişiler orda çalışıyo :D

adamın paylaştığı site yanlış site zaten HEM O NASA değil NSA. zaten NASA'nın sitesini hacklesekte kurallara aykırıdır, ne kötü tavrını gördük ki NASA'nın bize karşı? :D Zaten istesekte hackleyemeyiz.

Ayrıca İllüminatiymiş yarın birgün görürsünüz yüzleri nasıl yamuk kalıyor sonra konuşsunlarda görürüz. boşverin onların cezasını biz verirsek onların yerine biz günaha gireriz boşverin ALLAH elbet cezasını verecektir.

Son düzenleme:

Deathangel01

Uzman üye
6 Ocak 2013
1,156
0
Matrix
her yenı uye ya ılumunati ya face hackleme ya msn hackleme yada hacker olmak ıstıyorum dıe konu acıo moderatorlere kolay gelsın :)

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
her yenı uye ya ılumunati ya face hackleme ya msn hackleme yada hacker olmak ıstıyorum dıe konu acıo moderatorlere kolay gelsın :)

Hacker olmak istiyorum diye konu açması saçma, soru sorması kesinlikle saçma değil. Fakat İllüminati diye konu açıyorda ben 1 yıldır üyeyim ilk defa illüminati ile ilgili bir konu ile karşılaştım.

FenomenUstad

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
291
0
Edirne

Amin. ;)

adamın paylaştığı site yanlış site zaten HEM O NASA değil NSA. zaten NASA'nın sitesini hacklesekte kurallara aykırıdır, ne kötü tavrını gördük ki NASA'nın bize karşı? :D Zaten istesekte hackleyemeyiz.

Ayrıca İllüminatiymiş yarın birgün görürsünüz yüzleri nasıl yamuk kalıyor sonra konuşsunlarda görürüz. boşverin onların cezasını biz verirsek onların yerine biz günaha gireriz boşverin ALLAH elbet cezasını verecektir.

Olsun bizde verelim cezalarını hem THT Ünü artar çoğu kişi bilmiyor. Sayfayın ününü arttırız. Daha doğrusu gerek yok saçmalaymayın. NSA'nın sitesini heckleyip piarmit ve göz resimlerini ana sayfya koyup. Turkhis Hackers İllumunati Expolor felan yazalım. Sonra adamlara küfredelim. :) ;) 100 kişi toplanıp saldıralım valla bak hakketten.

Hatta 1 Nisan'da saldıralım işçi bayramı ya :) Herkes evden girer 100 kişi hackleriz kendi mesajlarımızı onların sitesine koyarız. Adamların planları suya düşer .:) asdasdasd süper olur şerefsiz itlerden kurtulmuş oluruz. Birisi öğretsin bana sitelerin nasıl hacklediğini öğretsin. 1 Mayıs'a kadar. 1 Mayıs'ta hackleyelip it oğlu itlerin sitesini.

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
isterse dünyanın %75 i İLLUMUNATİ olsun senin iraden sağlamasa senin aklın başında ise sen zaten Allahın yolunda gidersin bak bu dünyada hatta bu evrende yenilemeyecek tek güç var iman gücü hani onlar saçma saçma resimlerle yok tek gözlerle çocukları ele geçirdiklerini sanıyorlarya bak o iş öyle olmaz çanakkalede bir avuç askerler düşmanı bozguna uğrattı İLLUMUNATİ ile değil iman gücü ile atatürk'e İLLUMUNATİ askeri dediniz o sıradan bir insan olsa baş komutan olmazdı zamanında atatürk İLLUMUNATİ de hacıladı natoyuda hacıladı rusyadanda destek aldı Allahın yardımı ile

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
Amin. ;)

Olsun bizde verelim cezalarını hem THT Ünü artar çoğu kişi bilmiyor. Sayfayın ününü arttırız. Daha doğrusu gerek yok saçmalaymayın. NSA'nın sitesini heckleyip piarmit ve göz resimlerini ana sayfya koyup. Turkhis Hackers İllumunati Expolor felan yazalım. Sonra adamlara küfredelim. :) ;) 100 kişi toplanıp saldıralım valla bak hakketten.

Hatta 1 Nisan'da saldıralım işçi bayramı ya :) Herkes evden girer 100 kişi hackleriz kendi mesajlarımızı onların sitesine koyarız. Adamların planları suya düşer .:) asdasdasd süper olur şerefsiz itlerden kurtulmuş oluruz. Birisi öğretsin bana sitelerin nasıl hacklediğini öğretsin. 1 Mayıs'a kadar. 1 Mayıs'ta hackleyelip it oğlu itlerin sitesini.

değerli kardeşim gözlemlerime göre Türk Hacker Team 2009 2011 zamanlarında daha çok Hacktivist lik sistemini kullanıyordu ama 2012 den sonra ülke üzerinde bilgisayardan anlamayan çok kişi olduğu için eğitim sistemine geçtiler artık sadece Yeni üyelerimizi bilgilendiriyorlar yada eksik bilgisi olanları tamamlıyorlar benim şahsi görüşüm THT altında THT Hack platformu açılsın tabi bu platformu yaşatmak bize düşüyor

Deathangel01

Uzman üye
6 Ocak 2013
1,156
0
Matrix
Hacker olmak istiyorum diye konu açması saçma, soru sorması kesinlikle saçma değil. Fakat İllüminati diye konu açıyorda ben 1 yıldır üyeyim ilk defa illüminati ile ilgili bir konu ile karşılaştım.

ılla baslıkda ıllumunatı yazması gerekmıo :) konu ıclerınde yeterınce ısraıl amerıka lafı gecıo ama :)

FenomenUstad

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
291
0
Edirne
Kardeş onlar müslümanları öldürüyorlar. Bak bence eskiden iman gücünün çok faydası vardı. Ama adamlar o kadar güçlendi ki bu artık bir sürü üstün teknoloji silahları var. Biz şu an onları her saniye güçlendiriyoruz. Eğer siteyi hacklersek daha çok gelişmeden bize saldırcaklar. Mesela , Biz günde 100 lira ile giderken onlar günde 200 lira gidiyor. Ve bu artttıkça artıyor. E sonunda biz hala 100 lira ile giderken adamlar 2000 kazanıyorlar günde mesela bu şekil anlata bildim mi ?

FenomenUstad

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
291
0
Edirne
değerli kardeşim gözlemlerime göre Türk Hacker Team 2009 2011 zamanlarında daha çok Hacktivist lik sistemini kullanıyordu ama 2012 den sonra ülke üzerinde bilgisayardan anlamayan çok kişi olduğu için eğitim sistemine geçtiler artık sadece Yeni üyelerimizi bilgilendiriyorlar yada eksik bilgisi olanları tamamlıyorlar benim şahsi görüşüm THT altında THT Hack platformu açılsın tabi bu platformu yaşatmak bize düşüyor

Aynen çok iyi fikir olmuş. Bence de yapmaları lazım. Modlaradan isteyelim hatta hemen konu açalım...:)

REVO*

Uzman üye
25 Ara 2010
1,359
2
Nasıl yani hesap hecklemek peki nasıl oluyor ? :RpS_smile:

Hiç bir Siteden Sadece Hesabı Çalamazsın Veya Hackleyemessin . Tek Yöntemi Hesabı kullanan kişiye virüs bulaştırıp vs. bilgilerini çalmak ama Twitteri Kırabilirim Diyorsan Açık Harici Twitterı Kıranı Çok Zor bulunur.

FenomenUstad

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
291
0
Edirne
Hiç bir Siteden Sadece Hesabı Çalamazsın Veya Hackleyemessin . Tek Yöntemi Hesabı kullanan kişiye virüs bulaştırıp vs. bilgilerini çalmak ama Twitteri Kırabilirim Diyorsan Açık Harici Twitterı Kıranı Çok Zor bulunur.

Bilmiyorum ama o zaman twittera saldırıp o şerefsizlerin hesabını silelim :) Twitter'ı hackleyelim B)

Yuhh kimse açmadı mı la ?

MoondDark

Üye
18 Nis 2014
105
0
Elazığ
Hahaha ne kadar güldüm FenomenUstad sana :D nasa yı hack lemek nedemek kardeşim öyle ha deyince bir anda bir siteyi hackleyemessin ki bu normal siteler için geçerli kaldıki sen nasanın sitesini diyorsun :D Bak kardeşim heycanlısın falan ama çok fazla hayalperest olma gerçek le hayali ayırt etmesini öğren bikere sonra ha deyince site hacklemeyi öğrenemessin bunun aşamaları vardır emek zaman ister bende yeni başladım araştırma falan yapıyorum sürekli programlama dillerini öğrenmeye başladım vs vs sende öyle yap ayrıca bu konuyu da bi baştan sona oku
http://www.turkhackteam.net/tht-yar...onu-acmadan-buraya-bakin-konunuz-silinir.html

hunkaraga

Üye
13 Nis 2013
99
0
Tüm dostlara selam olsun. öncelikle İllimunati sizlerinde dediği gibi dünyanın sonunu getirmeye çalışıyor aynı zamanda şeytana arkadaş katıyor . gönül isterki kendi sitelerini hackleyelim fakat sanmıyorum. Bizim yapacagımız sadece Zorrokin ve diğer üst kişiler arasında anlaşma yaparak ddos attack yaparak sitelerini ulaşılmaz hale getirelim ve internet sitelerinde haberlerde adımızı duyurmaya çalışalım . herkes aynı anda ddos a başlasak emin olun 1, ya da 2 saate o site çöker ve kendimizi haber kanallarında görebiliriz bundan şüpheniz olmasın .

HERKES SAYGILAR ... !

aslanmax75

Uzman üye
19 Nis 2014
1,477
120
Cyber Space
kardeşim yani sn bi youtube den illiminati örgütünde ki kişiler yaz onları te basına bozguna uğratmanın hayal olduğunu anlarsın hele 1000 tane çocuk ile :) allah kolaylık versin

ByBrawe

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
269
0
100 kişi saldırıcaksanız sıteye zarar gelmıcek BOTNETcılere gıdıcen 70bin kisiyle saldırcaklar botnetculeru toplıcan bırdaha sıte acılıyomu gorursun bulamazlar bıde
Dostum senin hayal gücün baya fazla

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
Kardeş onlar müslümanları öldürüyorlar. Bak bence eskiden iman gücünün çok faydası vardı. Ama adamlar o kadar güçlendi ki bu artık bir sürü üstün teknoloji silahları var. Biz şu an onları her saniye güçlendiriyoruz. Eğer siteyi hacklersek daha çok gelişmeden bize saldırcaklar. Mesela , Biz günde 100 lira ile giderken onlar günde 200 lira gidiyor. Ve bu artttıkça artıyor. E sonunda biz hala 100 lira ile giderken adamlar 2000 kazanıyorlar günde mesela bu şekil anlata bildim mi ?

kardşeim o iş senin deidğin gibi olmuyor abd kore ve türkiye hatırladığım akdarı ile kuzey kore ile savaşta kuzey koreyede çin destek veriyor ilk başlarda savaş gayet iyi gidiyor fakat çinlerin üstlerine geldiğini öğrenen abd li ve güney koreliler türklere haber vermeden geri çekiliyor türklerin hiç birşeyden haberi yok ve karargah tan haber geliyor çinliler geldi ne yaparsanız yapın bozguna uğramayın diye tabi türkler koreyi nerdne bilsin savaş boyunca hep olduğu yerde arkada kalmış zamanın komutanı çinliler tarafından kuşatılıyor tabi bizim silahlar belli natonun verdiği iyi 1-2 silah varsa o dur çin ordusuda belli tam teknoloji herneyse çinliler bizi kuşatıyor biz hem abd hemde koreyi kurtarmak için 1. çemberi deliyoruz 2. çemberi deliyoruz 3. çemberi deliyoruz derken kurtuluyoruz ve rus radyosu bir anons yapıyor çin bozguna uğratıldı abd ve güney korelileler Türkler sayesinde kurtuldu diye şimdi kardşeim bu muharebeyi anlatmamın sebebi istediği kadar teknolojileri olsun senin en büyük silahın imanındır gerekirse bombayı kucaklarız yanımızdaki askere bişey olmasın diye

PhysXLoader

Yeni üye
10 Nis 2012
46
0
www.masonlar.org var bu siteyi hacklemek önemli bence site içerisinde dinimizi aşalayıcı dinimizdeki kuralları sorgulayıcı bir topluluk var türkiyde bir çok site masonluk için çalışıyormuş gibi bir havası var..

örnk bkz.
www.oyuncehennemi.com site 2003'de San Francisco'da host edilmiş site sahibi "Tolga" adında biri site içerisinde dini,illuminati,masonlukla alakalı konu açmak yasak açanlar banlanıyor.

sitenin host'u tespit edildikten sonra host bilgisini sürekli deqiştiriyor almanya,ingiltere,fransa olarak..

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.