Dünyayı saran gizli örgüt ''İLLUMUNATİ''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Hahaha ne kadar güldüm FenomenUstad sana :D nasa yı hack lemek nedemek kardeşim öyle ha deyince bir anda bir siteyi hackleyemessin ki bu normal siteler için geçerli kaldıki sen nasanın sitesini diyorsun :D Bak kardeşim heycanlısın falan ama çok fazla hayalperest olma gerçek le hayali ayırt etmesini öğren bikere sonra ha deyince site hacklemeyi öğrenemessin bunun aşamaları vardır emek zaman ister bende yeni başladım araştırma falan yapıyorum sürekli programlama dillerini öğrenmeye başladım vs vs sende öyle yap ayrıca bu konuyu da bi baştan sona oku
http://www.turkhackteam.net/tht-yar...onu-acmadan-buraya-bakin-konunuz-silinir.html

ne nasası? o nasanın sitesi değil. o sitenin adı nsa, nasa değil. bu nasa dediğiniz şu olsa gerek:
www.nasa.gov

ibzi

Üye
6 Eyl 2008
165
0
ANK
siz istemeden de olsa onların her sayfasına denemek için baktıgınızda bile destek vermiş oluyorsunuz .. bir başka deyişlede onlarda kendilerine baktıklarını bildiği için ona göre davranıyorlar...

ultrahacker59

Katılımcı Üye
7 May 2013
530
0
Tekirdağ
Bir diğer siteleri de wardom'dur. Ben google çeviriden wardom kelimesin latince anlamına baktım. Anlamı koğuş demektir. Ve yöneticisinin resmi de tek gözdür...

bjkbura67

Katılımcı Üye
19 Nis 2013
788
0
öyle internette hesaplarda aramayın illuminatiyi benden anahtar kelme kardeşlerim ''David ROCKEFELLER''

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Amerikanın en zengin ailelerinden biri ancak tek başına hakim değil olaya ,, bütün masonları onunla bağdaştırmak aptallık olur

iAlpin

Üye
23 Nis 2014
83
0
1776 yılından beri devam eden yapılanmayı 3-5 hacker bitiremez değil mi? Amerikanın ve İsrailin yegane dayanağını olan Illuminatiden bahsediyoruz.Biraz gerçekçi olalım ,illa bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız kendinizden başlayabilirsiniz.

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR
Biz türk milletini tarihimizde her zaman

emperyalist rejim uyguluyarak

parçalamak istemişlerdir zaman değişti ve teknoloji nimetlerin den daha fazla yararlanıp gerek sosyal medya gerek uliminati
müslümanlara mısır,libya ,ırak ,suriye,çin ve türkiye
olmak üzre müslüman lara karşı yıkma rejimi uygulanıyor maksat orta asya ve
en önemli olan ülke türkiye ve iran

Black-Thund€r

Katılımcı Üye
25 Haz 2013
997
0
arkadaşlar ilk önce nsa uusal güvenlik ajansı nsa = nasa değil
2. olarak bunları hackledik diyelim burda gizli bilgileri yok 4 . level yani closed shell sytemde siteleri var onu hacklememiz lazım bilgilerini edinmek için
3. birde kudüsün şovalyesini öldürmek lazım
4.hadesi bulmazmız ve öldürmemiz lazım
5.şeytan kardeşliği üyelerini öldürmek lazım
6.kendimize güvenmezi ve bismillah diyerek başlamak gerek
ve arkadaşlar twitermış nsa miş facebook muş bunların hepsini hacklenebilir çünkü bunlar insan eliyle yapılmış insanlar hata yaparlar

Son düzenleme:

Rival

Özel Üye
28 Eki 2013
7,264
3
şakamsınız kardeşim siz ya , fena güldürdün bir an troll olacağını düşündüm senin.100 kişi ile nsa çökertecek olman ayrı bir olay , illuminati eğer varsa bile senin o yapıyı çökertecek olman ilginç.Masonluk ise yıllardır var sizinle olacak iş değil. :D

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
Konuyu yazmadan önce şu NSA yı Nasa sananlara sesleniyorum,ikisi başka bişey arkadaşlar güldürmeyin nasayı hackleyemessiniz demeyin zaten nasa demiyo NSA diyo adamlar

Şimdi konuya dönüyorum
Ben bi şey öğrendim,H.A.A.R.P Diye bi iklim silahı vardı bu iklim silahı öyle kuvvette frekans yayıyomuş ki çok büyük depremler yaratabiliyomuş birde bunun bi kuvveti vardı onunla koskoca TRT dende büyük televizyon kanalları bile hacklenebilirmiş mesela ABDnin TRTsi gibi yani onu hackleyecek kuvvet kimde var arkadaşlar,100 kişi olmaz çok çok fazla olmak gerek ve aynı anda bi siteye çullanmak gerek ayrı ayrı değil.Eğerki başarılı bir sistem yaparsak vay anam vay iyi dalga geçerler masonlarla,illüminüyle :D

FenomenUstad

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
291
0
Edirne
İllumunatiye bir anda 1 milyon bilgisayar saldırıp onların sitelerinde daha önceden biz illumunatiyiz sizi ele kullanıp atacağız biz dünyaya hükmedeceğiz yazıp onların gizli planlarını ortaya çıkarır ve ONLARI MAHFEDERİZ

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
Size onların gerçek sitesini vereyim.
Welcome to the National Security Agency - NSA/CSS[/U]
Ve size şöyle bir şey diyeyim. İllumunati'nin Twitter sayfasındaki takipçi sayısı Allah'ın Kuran'ın ve Peygamberimizi üstüne yemin ederim ki hile. Çünkü benim kullandığım bir hack sitesi var. Ve ora da sen adamları takip ediyorsun adamlar da seni. Ve twitter kanalın da İLLUMUNATİ var. Ve koskoca illumunati gizli örgüt kuran şerefsizler para ile daha fazla takipçi satın alabirler. Şu şerefsiz ve haysitsiz insanların twitter ve facebook hesabını hackleyelim.
https://www.facebook.com/TheIlluminatiSociety?fref=ts
https://twitter.com/ThelIluminati

************ tüm müslümanlık adına şu şerefsiz itlerin hesaplarını hackle.

5dQzZA.png

Abi bunun tüm dünyayı batırmakla ne alakası var anlamadım ben. İlluminati nasıl çalışıyor?

osmanol

Katılımcı Üye
28 Kas 2010
512
0
turkhackteam
İLLUMUNATİ hayal örünü deil bence
hitlerin projesi olan insan bilinc altına
girerek komut vermeyi bu örgüt
pc oyunları telefon oyunları filimler le
yabmaya calışdıgı aşikar acaba Adolf Hitler
de İLLUMUNATİ üyesiydi
220px-Bundesarchiv_Bild_183-S33882%2C_Adolf_Hitler_retouched.jpg

Karşılaştığım insanlar, kendilerinde ve çevrelerinde olağan dışı değişiklikler gözlemlediklerini; tuhaf sesler duyduklarını, tuhaflıklar hissettiklerini ve halüsinasyonlar gördüklerini ifade etmektedirler. Bu insanların bazıları ise uzaktan kontrol altına alındıklarını ya da alınmaya çalışıldıklarını iddia etmektedirler. Bu anlatılanlardan, psikolojik sıkıntıları olanlar için uzaktan beyin kontrolünün sığınacak bir liman olduğu görülmektedir. Bu kişilerin hikayelerindeki ortak nokta, ifadelerinin kuşkular ve çelişkiler içermesi, ikna ve telkine tamamen kapalı olmalarıdır. Sorgulamadan dediklerine inanılmasını istediklerinden hiçbir yöntemle davranışlarının kontrol edilmesi de mümkün olamaz. Çünkü bu insanlar ya akil sağlıklarını yitirmek üzeredirler ya da beyinlerini birilerine teslim etmişlerdir.
devamı burda:HABERPRESS: BEYİN KONTROLÜ ve ELEKTROMANYETİK DALGALAR..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.