Yazılım | Programlama Eksi sözluk nasil kodlanir

SeniorTurk

Üye
29 Eki 2018
106
7
Eksi sözluk programlamak istiyorum, fakat yanabi dil olacak. Nasil yaparim ve hangi dil kod dili gerek.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,247
4
726
Ingilizce eksi sözluk tema diye mi arastirma yapiyim? Aklinda varsa atarmisin.

WordPress Sözlük Teması ( Ekşi Sözlük Gibi ) | Bilgibak

şunu ing araştırmalar yaparak editleyebilirsin. ben bu basit tema üzerinden ekşiye benzer bir şey oluşturduğumu hatırlıyorum. bir süre sonra responsive hale bile getirmiştim. tabii bu en son yöntem olmalı ben deneme amaçlı bir şey yapıyordum aklında gerçekten sözlük açma projesi varsa bu altyapıdan yürümemelisin ücretli güzel sözlük temaları satın alabilirsin.

SeniorTurk

Üye
29 Eki 2018
106
7
WordPress Sözlük Teması ( Ekşi Sözlük Gibi ) | Bilgibak

şunu ing araştırmalar yaparak editleyebilirsin. ben bu basit tema üzerinden ekşiye benzer bir şey oluşturduğumu hatırlıyorum. bir süre sonra responsive hale bile getirmiştim. tabii bu en son yöntem olmalı ben deneme amaçlı bir şey yapıyordum aklında gerçekten sözlük açma projesi varsa bu altyapıdan yürümemelisin ücretli güzel sözlük temaları satın alabilirsin.

Valla gara gardasim o linki senden önce atan oldu bir kac saat önce, calismiyor, cok eski bir sey.

Örneyin bir serbest programci kaca yapar böyle bir sey?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.