Ellerim kazık gibi

ErkanRedhack

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
643
0
Ankara
Selamün aleyküm millet ben 17 yasindayim 10 yasindayken babamin elini sıkmaya calisiyodum babam ellerini celik gibi yapalimmi dedi bende kucugum ya heyecanlandim tamam dedim bi mermer getirdi yagladi bayabi tokat at dedi sert at ama dedi 16 yasima kadar yaptim bu sene ne oldi anlamadim sevgilimin elini tutamiyorum aciyo diyo sıkmadan bile kiricak gibi nasi yumusaticam

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Tabi Çok Önemli Adamsın Toplantıların Falan Vardır :D :RpS_lol: :RpS_lol:

Daha Türkçe Konuşmayı Bile Bilmiyorsun Hocam Kusura Bakma Ama.
Senle uğraşıcak vaktim yok bana göre istediğim bir özellik osmanlı tokadı atmayı mermere vura vura öğrenirlermiş. Bu ne allah aşkına noktalama işareti yok,devrik cümle olmakta çığır açmış birşey.

3 . sınıfa gitmiyorum özr dilerim
Hocaya yetişmek için üniversitede sesli harf kullanmadan yazanlar var .
Toplantım yok ama vaktimi ilkokullularla geçirmiyorum yaşım gereği.

Protokoly

Uzman üye
28 Tem 2013
1,214
0
İstanbul
Bende mala vura vura insaatlarda aranan kişi oldum.

Mİ Mİ MİZAH ŞOV

6440afdabc42efb651c5fe756327a30c.jpg

jakoba99

Uzman üye
24 Haz 2013
1,972
0
-
:ASDAAS hocam vay anasını türkün yapmadığı yok bencede doktora git cildiyeciye giriyor sanırım polinikleri git bir görün veya böyle kremler oluyor dove felan yumuşatıcı onları dene

11 Şub 2015
105
0
Arkadaşlar mantık basit kullanılan organ gelişir :)
Yani bildiğiniz 6. sınıf fen dersi genetik konusu başlangıç cümlesi
spor yapınca neden vücut hayvan gibi oluyo aynı mantık vura vura mermere ellerinin normal seviyesi mermere çıkmış
gücü sayıya dök normalde ben bir insanın elini tutunca 1 acı veriyosam ve hissedilmiyosa sen reflek olarak 10 birimden giriyosun yapman gereken şey mermere vurmayı kesmek :)
kullanılmayan organ körelir mantığı ile bir süre sonra ellerin düzelir ama zannetmiyorum ki diğer insanların ki gibi olasun bir gün :D
ya da ellerinde açık varsa bilgileri çek admin panelinden gir değerlerini varsayılana döndür :D :D

Protokoly

Uzman üye
28 Tem 2013
1,214
0
İstanbul
Arkadaşlar mantık basit kullanılan organ gelişir :)
Yani bildiğiniz 6. sınıf fen dersi genetik konusu başlangıç cümlesi
spor yapınca neden vücut hayvan gibi oluyo aynı mantık vura vura mermere ellerinin normal seviyesi mermere çıkmış
gücü sayıya dök normalde ben bir insanın elini tutunca 1 acı veriyosam ve hissedilmiyosa sen reflek olarak 10 birimden giriyosun yapman gereken şey mermere vurmayı kesmek :)
kullanılmayan organ körelir mantığı ile bir süre sonra ellerin düzelir ama zannetmiyorum ki diğer insanların ki gibi olasun bir gün :D
ya da ellerinde açık varsa bilgileri çek admin panelinden gir değerlerini varsayılana döndür :D :D
kgdvdr.png

ErkanRedhack

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
643
0
Ankara
Hocam doktora gidiyorum krem veriyo kremi sürüyorum yinede olmuyo klavyeye zor basıyorum 2-3 tuşa aynı anda basıyorum s3 mini vardı onu kullanıyodum dokunmatıkte sıkıntı oluyodu basamıyodum büyük telefon aldım o yüzden birsürü sıkıntı ediyo yada hassas şeyleri kırıyorum bu kullandığım 3. maus uyuşmuyo ellerim bileğimi kesmiştim cam kırılmıştı elimde elimi uyuşturamadılar ameliyatla felan olurmuki

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Selamün aleyküm millet ben 17 yasindayim 10 yasindayken babamin elini sıkmaya calisiyodum babam ellerini celik gibi yapalimmi dedi bende kucugum ya heyecanlandim tamam dedim bi mermer getirdi yagladi bayabi tokat at dedi sert at ama dedi 16 yasima kadar yaptim bu sene ne oldi anlamadim sevgilimin elini tutamiyorum aciyo diyo sıkmadan bile kiricak gibi nasi yumusaticam

Allah YArdımcın Olsun :D Bende Arasıra Duvara Vuruyorum :D
Ama senn Gibi 2 3 Sene Vurmadım D: :D :D :D:
Allah Yar Ve Yardımcın Olsun...

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Hocam doktora gidiyorum krem veriyo kremi sürüyorum yinede olmuyo klavyeye zor basıyorum 2-3 tuşa aynı anda basıyorum s3 mini vardı onu kullanıyodum dokunmatıkte sıkıntı oluyodu basamıyodum büyük telefon aldım o yüzden birsürü sıkıntı ediyo yada hassas şeyleri kırıyorum bu kullandığım 3. maus uyuşmuyo ellerim bileğimi kesmiştim cam kırılmıştı elimde elimi uyuşturamadılar ameliyatla felan olurmuki

Bro doktora gidip sorman lazım ameliyatı bide babanında öle dedin gelenek dedin akrabalarındada olması lazım onlarla konuş onlar en iyi yardım eder sana

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.