En Kolay Yoldan Facebook Hesabı Çalma 2017- Videolu Anlatım ☬❛GonzaLes.°*シ

Konu Faydalımı Ve Sabite Alınsınmı

• Kullanılan toplam oy
    98
  • Anket kapatılmış .

'GonzaLes

Yaşayan Forum Efsanesi
17 Nis 2015
11,749
265
85
Kayseri
Mikail Avcı isimli facebook adresinizden bahsediyorum Yarbayım.

Forumdaki nickim öyleydi zaten beni bulmak pek zor değil :)
Paylaştığım postu ihbar edin kaldırırlar veya siz gönderin ben editleyim..
Sahte bir hesap kullanmayı istemem, ben böyle geldim böylede dururum :) Gerek yok kardeşim.

Izner

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
600
0
DEAD CİTY
Forumdaki nickim öyleydi zaten beni bulmak pek zor değil :)
Paylaştığım postu ihbar edin kaldırırlar veya siz gönderin ben editleyim..
Sahte bir hesap kullanmayı istemem, ben böyle geldim böylede dururum :) Gerek yok kardeşim.

Üzgünüm fakat forum kurallarına uymak ve uymayan kişileri her kim olursa olsun, bilgi vermek ve düzeltilmesi veya içeriğe göre kaldırılması için ihbar etmek mecburiyetindeyim Yarbayım.
Ayrıca Kullanıcı adınızın, kişisel bilgileri içermesini öğrendikten sonra yönetime mesaj atarak düzeltebildiniz.

Saygılarımla,
Izner.

'GonzaLes

Yaşayan Forum Efsanesi
17 Nis 2015
11,749
265
85
Kayseri
Üzgünüm fakat forum kurallarına uymak ve uymayan kişileri her kim olursa olsun, bilgi vermek ve düzeltilmesi veya içeriğe göre kaldırılması için ihbar etmek mecburiyetindeyim Yarbayım.

Saygılarımla,
Izner.

Bunu yapmakta özgürsünüz demiştim :)
İyi geceler.
Saygılar.
'GonzaLes

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.