En Stabil Ratlar

SeeXeeC

Üye
22 Ağu 2009
54
0
LOCAL SERVİCE
Öncelikle ellerine sağlık hocam güzel bir paylaşım olmuş bütün videoyu izleyerek bütün işlemleri gerçekleştirdim. Fakat server tıkladığımda bana hiç birşey gelmiyor.. Nerde hata yapmış olabilirm ki ?

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Öncelikle ellerine sağlık hocam güzel bir paylaşım olmuş bütün videoyu izleyerek bütün işlemleri gerçekleştirdim. Fakat server tıkladığımda bana hiç birşey gelmiyor.. Nerde hata yapmış olabilirm ki ?

Guvenlık duvarının kapalı ve portun acık olduguna emın olunuz test port edıcı ıle portunuzu kontrol edınız.

capsizcakir

Uzman üye
15 Ağu 2011
1,206
0
Eywallah uzman abi. CyberGate yi hiç denemedim, Spynnet mi Darckomet mi Cyber mi? Sen hangisini öneriyorsun.. Spynet bana daha kullanışlı geldi. Peki bağlantı ve webcam en iyi olan hangisi bana en çok lazım olanlar bnular..

Edit: Bu arada konu senin olduğu için temiz olduğuna inanıyorum ve bu yüzden indirdim ama upload eden by sancak.. Ve sanırım sancak WT de Ağ üzerinde kendini geliştiren birisiydi.. Sen temiz olduğu garantisini veriryormusun.. Ona göre kullanacam.. :)

Son düzenleme:

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Eywallah uzman abi. CyberGate yi hiç denemedim, Spynnet mi Darckomet mi Cyber mi? Sen hangisini öneriyorsun.. Spynet bana daha kullanışlı geldi. Peki bağlantı ve webcam en iyi olan hangisi bana en çok lazım olanlar bnular..

Edit: Bu arada konu senin olduğu için temiz olduğuna inanıyorum ve bu yüzden indirdim ama upload eden by sancak.. Ve sanırım sancak WT de Ağ üzerinde kendini geliştiren birisiydi.. Sen temiz olduğu garantisini veriryormusun.. Ona göre kullanacam.. :)

Cybergatede aynı ama en kulanıslısı spynet crybergate ekran cam ızlemede bıraz daha hızlı darkcomette sapıtıyor bazen keylogger almıyor kurbanı ıkı kere falan gosterıyor anı anda kapatmak zorunda kalınıyor ddıgım gıbı spynet tercıhımdır.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.