En Stabil Ratlar

SeeXeeC

Üye
22 Ağu 2009
54
0
LOCAL SERVİCE
Hocam port açmada yanlışlıkmı yapıyorum acaba diye düşünüyorumda dediklerinizi bire bir yapıyorum.. Port kapalı gösteriyor :( İletısım adresı vermek yasaktır.Uzmanız yardımcı olursan sevinirim aranızda yeniyim..
Onla alakası yok sıteleden test etme yanılıyolar test port edıcı kullan portlarda

Hangi programla ypaıcam o işi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

kahraman66

Katılımcı Üye
26 Haz 2012
275
0
üstaf spy neti indirdim serveri olusturdum ama yanlısıkla actım nasıl kapatacam combo fix le denedim olmuyo görev yöneticisinden kapatıyom yeniden acılıyor bi yardım edermisin

elsalvador51

Katılımcı Üye
14 Eyl 2012
263
0
Yanlız Varya Öyle Bişey Yaplaşmışınki Ağzım Açık Kaldı Helal Olsun Yediğin Yemek,Soludugn Hava Her şey Helal Sana

10 Eyl 2012
92
0
Programlar çok güzel ama Spynette port açamıyorum :( modem Airties olduğu için galiba uzmaniz lütfen mesaj at teamwiewer açabilirim

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.