En Stabil Ratlar

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
1
3
nereye
benim pc-de problem var qaliba rar formatdan cikartamadim,hocam bide rica etsem kendiniz bi video hazirlasaniz mumkunse lutfen,A-dan Z-eye(nasil kurulur nasil kalisir)

BassMixx

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
499
0
APPBox bende şuan pasif durumda download butonuna bastığımda hiç birşey olmuyor, farklı tarayıcılarda denedim yine aynı problemi yaşıyorum. Linkler güncellenebilirmi acaba?

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
APPBox bende şuan pasif durumda download butonuna bastığımda hiç birşey olmuyor, farklı tarayıcılarda denedim yine aynı problemi yaşıyorum. Linkler güncellenebilirmi acaba?

Giriş yaptıktan sonra indirme yapıyor üyelik alın indiriliyor ozaman

Son düzenleme:

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
lutfen yardımcı olurmusun 2 gundur bu konuyla ilgili çözum bulamadım. Bazıları diyor no-ip kapandığı için etkinleşmez açık gözukmes ıp' felan , lütfen yardımcı ol:(

No ıp ile alakalı değil yenı aldıysan no ip sorun olmaz bazı hostlar ıptal edılmıs no ıp sıtesınde

ssshoganyte

Yeni üye
14 Tem 2014
20
0
cok tşkler güzel paylaşım :)sitenin saygıdeğer üyeleri.rat programıyla ilgili ücretli ders verebilecek arkadaş arıyorum istanbuldayım...:/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.