En Stabil Ratlar

ZeHiR65

Yeni üye
15 Eki 2014
2
0
Spynet 2.6 Fix Türkçe

g89rr.jpg

Kurban Ekran Görüntüsü

g89sv.jpg

Tarama Sonucu

Videolu Anlatım

Darkcomet 5.3.1

g8b4s.jpg

Tarama Sonucu

Vscan

Resimli Kurulum

g8b8p.png

g8bb8.jpg

g8bbl.png

g8bcs.jpg

CyberGate v1.07.5

g8bnh.jpg

Orinal Server Boyutu : 289 kb
Crypter kullananlar için gayet uyumlu server yapısı
Cam Spynet 2.6 ya nazaran daha hızlı (interval ayarını 0 a alın hıza bakın )
Keylog sorunsuz çalışmakta
Dosya aktarımı upload-download vb özellikler sorunsuz ve gayet hızlı
İnject ve Percenant sıkıntısı yok yani Antivirüsler serveri tanımadıkca kalıcılığı mükemmel
Yeni işletim sistemlerine gayet uyumlu ( XP Sp3 - Wın7 32 Bit- Wın7 64 Bit)

Kurban Ekran Goruntusu

g87wc.jpg

Kurban Keylogger

g87x7.jpg

Tarama Sonucu

Vıdeolu Anlatım

Spyronic V1.02.1

g8c53.jpg

Tarama Sonucu

Kurulum = Spynet kurulumu gibidir.

DOWNLOAD

Spynet 2.6 Fix Türkçe

Darkcomet 5.3.1

CyberGate v1.07.5

Spyronic V1.02.1

RAR PASSWORDS

Spynet 2.6 Fix Türkçe = şehitlerölmez
Darkcomet 5.3.1 = vatanbölünmez
CyberGate v1.07.5 = ezandinmez
Spyronic V1.02.1 = nemutlutürkümdiyene

Saygılar

kardeş indirdim klasöre atıyorum ama sadedce klasörler geliyor ve içleri bazılarının boş

diğer trojan programlarındada aynı sey var

ZeHiR65

Yeni üye
15 Eki 2014
2
0
Kardeş esed var ama kapalı zaten google chorme her pc kapattıktan sonra formatlanı IDM ve Adblock yükleniyor ve ben bu uzantıları kapatmadığım sürece bir şey de indiremiorum esed var şu an ama simgesi gözümüyor.

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
Kardeş esed var ama kapalı zaten google chorme her pc kapattıktan sonra formatlanı IDM ve Adblock yükleniyor ve ben bu uzantıları kapatmadığım sürece bir şey de indiremiorum esed var şu an ama simgesi gözümüyor.

Sorunun konudaki hack araclari ile alakasi yok reklam spyware vardir pc nde spyware doctor indir temizle

Kardes bana bırısı sızdı senmıydın o :d

Kafa bulmuyorsundur umarim

14 Nis 2014
230
0
Evet en stabıl ratlar forumda cok uye konu acıyor sorun yasıyor ratlarda bırde konusunda herkes download lınkı verıyor serverlımı degılmı belırsız bende uyeler sıkıntı yasamasın dıye arsıvdekı stabıllerı paylaşayım dedım

adamın dibisin. Ne kadar aradım güvenli bulamadım baktım sen paylaşmışsın direk indirdim eyvalla teşekkürler..

!RéM

Katılımcı Üye
19 Haz 2009
334
0
Darkomet Ratda çoğu kurbana virüsü yedirdikten sonra gerekli ayarları yapsamda pc yeniden başlatıldıktan sonra veri alamıyorum(virüs modüllerini felan farklı farklı ayarlarda denedim.denediğim pclerde anti veya frezee yok).Ve bir kurbanda başka birinden aldığı trojan görünüyor ve pc yeniden başlatılınca aynı şekilde ondanda veri alamıyorum onu kapatmamın bir yolu varmıdır rat üzerinde başlangıçta çalışanlar kısmından del felan ediyorum ama sonra gene geliyor.Hakops ratda bu durumlardan memnundum fakat ondada eksikler çoktu mesela ekran izlerken kesilebiliyordu ve program yeniden başlatılmadan en fazla 1 tane ekran izlenebiliyordu veya dosya yöneticisi fln iş görmüyordu vsvs.:twist:twist:twist:twist

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
Darkomet Ratda çoğu kurbana virüsü yedirdikten sonra gerekli ayarları yapsamda pc yeniden başlatıldıktan sonra veri alamıyorum(virüs modüllerini felan farklı farklı ayarlarda denedim.denediğim pclerde anti veya frezee yok).Ve bir kurbanda başka birinden aldığı trojan görünüyor ve pc yeniden başlatılınca aynı şekilde ondanda veri alamıyorum onu kapatmamın bir yolu varmıdır rat üzerinde başlangıçta çalışanlar kısmından del felan ediyorum ama sonra gene geliyor.Hakops ratda bu durumlardan memnundum fakat ondada eksikler çoktu mesela ekran izlerken kesilebiliyordu ve program yeniden başlatılmadan en fazla 1 tane ekran izlenebiliyordu veya dosya yöneticisi fln iş görmüyordu vsvs.:twist:twist:twist:twist

darkcomet ratta soyle bır durum var module startup ayarları yaparken serverın yolunu mumkun mertebede degıstırmeyın.Degıstırdıgın zamanlarda baglantı vermıyor reset sorası , bu yerler system,wındows,root,belgelerım vs.calıstırılması gereken server yolu mydock yada app data olmalı ve update kısımlarını degıstırmeyın ornek mıcroupdate olarak kalsın bu sekılde yaparsanız gelır reset sonrasıda.Baslangıctan sılme ıle ratın baglantısını kesemezsınız.onun calıstıgı yolu bulacaksınız.Her rat serverı calısıtıgında kendını kopyalar genelde tempe ve çalısma yoluna buralardan da gızlılık ozellıgı kaldırılarak sılınmesı lazım yoksa kendını tekrar kopyalar baslagıca

!RéM

Katılımcı Üye
19 Haz 2009
334
0
gızlılık ozellıgı kaldırılarak nasıl sileceğim başlangıç kısmında görünen yoldaki msdcsc.exe yi siliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.