Evren Atak 1.3 Çıktı [Videolu]

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
peki daha fazla şifre eklemek istersek nerden eklicez

aslında buton eklemiştim ama sonradan yer bulamayınca kaldırdım.
şifrelerin yazdıgı yeri sile biliyorsunuz.
şifre listesini otomatik programa yaz copy paste yap yani :)

Kod:
Arkadaşlar adamın videoda hacklediği siteyi hackledim :D
ilahime dokunma istediğini yap :)

Ssc06

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
362
0
Ankara
Çok güzel olmuş KArdeşim Eline Sağlık. Şuan Bi Php İle kodlanmış sitede Denedım Hata aldım ama Benden kaynaklı galiba Bide joomla Deneyelim :) + TEŞEKKÜR

NexuSs

Üye
28 Şub 2013
86
0
aynı hata bendede var win7 64 bit kullanıyorum. uyumluluk ayarlamasınıda yaptım ama hala aynı hatayı veriyor prog. çalışmaya başladıktan en fazla 5 dk sonra hata verip kapanıyor.Çözümü var mı acaba?

yok. bende kaç kere denedim olmuyor. çünkü güvenlik önlemleri çok yüksek. abartmış microsoft bence hemen xp ye geç ben xp ye geçtim

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
Tebrikler, grafiklere biraz daha önem ver dostum

ya aslında grafikle uğraşıcaktım daha güzel yapıcaktım sonra grafiklerin programı bozma tehlikesini göz önünde bulundurdum projeyi kayıt ettim 2. sürümde yaparım dedim artık bu kadar yeter.
zaten 2 aydır projeyi planlıyordum bir ilhamla yaptım :)
teşekkürler.

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
2. sürümde tek site yerine toplu tarama özelliği ekle ;)

toplu isterseniz eksen atak kullanıcaksınız. bu program tek siteyi her siteyi taratıyorsa tek olmasından dolayıdır. wordpress ıd kodları ve şifre buton kodları sabit o yüzden eksen atak wordperss toplu tarıyor. bu programda ıd yi kendin giriyorsun ve istediğin her siteyi taratıyorsun.
eğer dediğini yaparsam dünya atağa döner program :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.