Facebook Brute Force [Şifre Deneme Programı]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheGeccsaa

Uzman üye
3 Nis 2013
1,332
0
program çöp çalışmıyor direk engel atıyor facebook bunun yerine facebook chackker lar var istersen trilyon şifre dene yine engel atmıyor bu tür programlardan medet ummayın az araştırmacı olun

assasien29

Üye
13 Ara 2007
131
0
İzmir
Facebook brute force bu kadarla bitmiyor, 5 6 denemede hadi diyelim buldu ki fazlasinda hemen baska sayfaya yada kod sorusu ile karsilasirsin, diyelim ki buldu o kadar denemeyle giris yaptigin icin hesap kilitli bir sekilde acilir.
Senin tarattiginda 4 virus gozukuyor bunda bir suru :) ve hepsi trojan + backdoor + downloader

Virustotal: https://www.virustotal.com/tr/file/...6027eb8b667f4d61d62639b59f275ff6ac3/analysis/

Son düzenleme:

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Facebook brute force bu kadarla bitmiyor, 5 6 denemede hadi diyelim buldu ki fazlasinda hemen baska sayfaya yada kod sorusu ile karsilasirsin, diyelim ki buldu o kadar denemeyle giris yaptigin icin hesap kilitli bir sekilde acilir.
Senin tarattiginda 4 virus gozukuyor bunda bir suru :) ve hepsi trojan + backdoor + downloader

Virustotal: https://www.virustotal.com/tr/file/...6027eb8b667f4d61d62639b59f275ff6ac3/analysis/
Linkler yenilendi. Sanırım o kadar virüs görmesinin sebebi projeye fazla code protection uygulamam.
Şimdi obfuscate derecesini azaltıp tekrar yükledim. Kod sorgusu vb. engelleri aşmak için programın v2.0 versiyonunu kullanabilirsiniz : http://www.turkhackteam.org/turkhackteam-ar-ge-tim/1303332-facebook-brute-force-ultimate-proxyli-v2-0-a.html

Redanort

Üye
24 Şub 2014
118
0
Kardeş ben bunu bir yıl önce yaptım hatta vetarandan da yardım istemiştim ama facebook katı kurallar getiriyo eğer hesaba 10 du heralde aynı mac den yanlış girersen o mac banlanıyo daha daha fazla girersen bu sefer o hesap o günlük banlanıyo girilmiyo...

omer1596

Üye
28 Eki 2009
61
0
Ankara
iyi hoş güzelde face kaçıncıda sıkıntı yaratıyor 20 tane kombinasyon bile gire bileceğimizi sanmıyorum ola bilirlikler varsayımlar kullanıla iblir

KinqMasterTR

Katılımcı Üye
20 Şub 2016
762
0
|-Şanlıurfa
ULTIMATE Versiyona Gitmek için Tıklayınız

o3OjZ7.png

+ Üyelik adınız : KeyLo99

+ Programın ismi : Facebook Brute Force

+ Programın sürümü : 1.0

+ Kullanılan programlama dili : C#

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Ben

+ Açıklama : Programın amacı belirlenen facebook hesaplarına şifre denemesi(brute force) yapmaktır. Böylece belirli şifre listeleri ile facebook hesaplarının şifrelerini bulabilirsiniz.

+Programdan Görüntüler+

bDBrVb.png

+Video+

[+] Program sizden gelen istekler doğrultusunda hazırlanmıştır.
[+] Programın çalışması ya da çalışmaması sizin internet hızınıza da bağlıdır.
[+] Videoda da belirttiğim gibi aynı hesaba fazla saldırı yapmak facebook'un sizi engellemesine sebep olur. Bu yüzden bu unsura dikkat ediniz. (İlerleyen sürümlerde bu engel aşılmaya çalışılacak)
[+] Virüstotalde 4 adet virüs bulmasının sebebi programın hacktool ve şifreli olmasıdır. İçinde herhangi bir virüs yoktur. (trojan,rat vs.)​

+İndirme Linkleri ve Virüstotal+

Link1 : Mediafire>

Link2: Mega.nz

VT: Tıklayınız>

İyi kullanımlar dileriz :)

Elinize Sağlık üstüm :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.