Facebook Brute Force [Şifre Deneme Programı]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByFare

Üye
21 May 2016
64
0
ULTIMATE Versiyona Gitmek için Tıklayınız

o3OjZ7.png

+ Üyelik adınız : KeyLo99

+ Programın ismi : Facebook Brute Force

+ Programın sürümü : 1.0

+ Kullanılan programlama dili : C#

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Ben

+ Açıklama : Programın amacı belirlenen facebook hesaplarına şifre denemesi(brute force) yapmaktır. Böylece belirli şifre listeleri ile facebook hesaplarının şifrelerini bulabilirsiniz.

+Programdan Görüntüler+

bDBrVb.png

+Video+

[+] Program sizden gelen istekler doğrultusunda hazırlanmıştır.
[+] Programın çalışması ya da çalışmaması sizin internet hızınıza da bağlıdır.
[+] Videoda da belirttiğim gibi aynı hesaba fazla saldırı yapmak facebook'un sizi engellemesine sebep olur. Bu yüzden bu unsura dikkat ediniz. (İlerleyen sürümlerde bu engel aşılmaya çalışılacak)
[+] Virüstotalde 4 adet virüs bulmasının sebebi programın hacktool ve şifreli olmasıdır. İçinde herhangi bir virüs yoktur. (trojan,rat vs.)​

+İndirme Linkleri ve Virüstotal+

Link1 : Mediafire>

Link2: Mega.nz

VT: Tıklayınız>

İyi kullanımlar dileriz :)
otomatik ıp değiştirmiyor bu yüzden iki üç şifre girince çok sık şifre değiştiriyorsunuz diyor ve doğru yazılan şifreyi bulmuyor bir bakabilirmisiniz

mehmetbeyHZ

Uzman üye
23 Haz 2015
1,180
0
PHP
Facebook birkaç denemeden sonra recaptcha soruyor yani arkaplandaki Webbrowser inputlarına email veya password atsanız bile yerini bulamayacaktır sürekli recaptcha düşecektir. Geliştirilmesi önerilir

Avocation

Yeni üye
9 Nis 2016
45
0
bu programı sen mi yazdın kardeş.
biraz öyle duruyor da emin olmak için soruyorum.
yinede eline sağlık.
kendin yazdıysan ayrıca tebrikler.:RpS_thumbup:

byemre117

Üye
1 Kas 2014
226
0
Eline sağlık bide e mail tek değilde çoklu olursa ileride filan hani harika olurdu bence sırayla gibi

hacker by anonim

Uzman üye
28 Şub 2016
1,558
2
anonim.php
facebook brute uygulaması bpş çünkü facebook sadece belli sayıda şifre denemene izin veriyor sonra chapta çıkıyo veya maile kurtarma e postası gönderiyor ben kendim bi kaç hesaba manuel brute force yaparken gördüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.