Facebook Hack Detaylı Anlatım

mehmetkoca

Yeni üye
9 Ağu 2011
2
0
emegine saglık kardeş ama olmuyor bazılarında oluyorda tam hacklemek istedim facede bu yöntemlerin h
iç biri olmuyor

By KaLicH

Katılımcı Üye
30 Ocak 2012
728
0
Geldiği Bilinmiyor
ben suan kendi yan hesaplarımı hack ledim şifreyi bi arkdaşa degiştririp kendim bu yontemle aldım.
NEDEN başkalarınıkınde denemıyorum. hesabın sahıbı savcılaga veririp işleme koyarsa hesap a giren son ip adreslernden bulabilir o yüzden başkalarınkınde yapmıyorum tavside etmiyorum.

Emeğine saygı duyuyorum ancak Sen baya şey bilmiyorsun gibi gözüküyor hack işine bulaştıysan bu alanda gelişiyorsan elbetteki denk gelir proxy Hotspot Shield ile Ip konumunu değiştirebilirsin .Bunu yapamıyorsan en kolayından sürekli Ip değiş

ceLLatreis

Katılımcı Üye
4 Mar 2012
997
0
bunlar eskidi artık çok yaptık bunları daha yaratıcı bir şeyler bulursanız seviniriz

CanErzincan

Yeni üye
3 Nis 2012
1
0
Bu Artık Eskide Kaldı Emeğine Sağlık. Ayrıca 1. Yöntem İle Çok Hackledim Ama Artık 1. Yöntem Yok.

HasRt

Yeni üye
30 Ocak 2012
24
0
geçen sene hacklenen hesabımı almak için kullanmaya çalıştım olmamıştı değişen sistemlerde geçerliliği daha da düşmüştür diye düşünüyorum..

GuestHack

Yeni üye
10 Nis 2012
8
0
ilk yöntemle yaptım tamam yeni e posta sordu kendi e postamı girdim sonra şifre istedi şifereyide girdim msn açtım onay çıkıyodu onuda yaptım ama sonrasını anlamadım onun facene hala girmiş değilim biraz yardımcı olurmusunuz arkadaşlar teşekkürler..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.