Facebook Hack Detaylı Anlatım

adviance

Üye
15 Haz 2011
165
0
bu yöntemleri biliyorum. fakat o 3 fake hesap işi olmaz. çünkü bir tanesini seçince diğerleri çok başka kişiler oluyo.aynı şehirlerden bile olmuyorlar. şehir kısmını değiştirdim. IP'den olsa gerek o olay imkansız.

M'aSaL

Katılımcı Üye
29 Eyl 2010
902
0
Konya
Yeni SistemDe Msn Adresi Deqistirme Die Bise Yok Kardes Sadece Şifre Sıfırla'mı Sifre DeqsTirmi Öyle Bi Secenek Var Konuyu Yenile istersen isimize Yaramaz

espol

Yeni üye
21 Ocak 2010
5
0
E-posta Adresine Yeniden Erişim Kazanmayı Dene
Facebook'a giriş yapabilmene izin vermeden önce kim olduğunu doğrulamamız gerekiyor. Kimliğini doğrulamamıza yardımcı olmak için, Facebook hesabınla ilişkili e-posta adreslerinden birine erişebiliyor olmalısın.

bu mesaj cıktı bende guvenlik sorusunu da biliyorum ama o kısma gecemedi, baska bir yol var mı acaba?

EXC3LL3NT

Yeni üye
15 Haz 2011
50
0
Sana facenin üzerine olduğu telefon no ve e-posta yı verir. Altında bunlara artık erişim yok mu ? diye bir link var. Ona tıklıyorsun e-postanı yazıyorsun sonra güvenlik sorusu istiyor.

espol

Yeni üye
21 Ocak 2010
5
0
işte erişimim yokmu yazan yere kadar gelip yok deyince üstte yazdıgım mesaj geliyor, mail adreslerinden biriyle baglantı kurman gerek yazıyor,

darkbora

Yeni üye
13 Eki 2007
4
0
emegine saglik kardes...

arkadaslar güvenlik sorusu resim olarak geliyorsa not defterini acin ve hepsini not edin resimi aklinizda tutamiyorsaniz bile not edin örnek ALLAH yazisi alta da isimlerle birlikde not edin, ettinizde zaten hangi resimde o kisinin isimi varsa not defterde yazar o isime tiklayin tabi ki zamanizi alir ama sonucda öylece güvenlik soruyu kirarsiniz ben öyle yaptim isime yaradi..

anlamadım:confused::confused::confused: açarmısın?

yigit63

Katılımcı Üye
19 Ağu 2009
266
0
kardeş 1. yöntemin 4. ayağında sorun var bizden yeni msn adresi istemiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.