Facebook Hack,Facebook Script [Sos.M.,Bay,Bayan,Takım]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
eline saglik sagol hocam cok gerekecek bu scriptler
Önemli değil,haklısınız kaydetmekte fayda var :)

MyKrallife : Öncelikle belirteyimki yanlış anlaşılmalar olmasın,
Script bana ait değildir neredeyse tüm dosyalarını tek tek editledim fakat bu bana ait olduğunu göstermez Anasayfadaki script hackcasus ve hacker11548'e aittir izin alınarak paylaşılmıştır,kendilerine teşekkür ediyorum başarılı bir script olmuş.

Eflakin : Fake scrpt Bana aittir Fakat Sorun yok Ellerine sağlık

Fake mail Script link lastax90

Konuda 2 adet Script var 1.Script hackcasus ve hacker11548'e aittir ve bundan haberim var ve izin aldım.2.Script forumda 2 kere paylaşıldı sanırım bilgisayarıma indirmiştim konunun adresini kaydetmiştim izin almak için 2.Script konusu çöpe taşındığı için sahibini bulamadım lastax90 panelin adıydı FB | Admin olarak değiştirdim.Konuyu düzenliyorum ve sizinde adınızı ekliyorum,uyardığınız için teşekkür ederim hayırlı geceler.

Bi arkadaş demo siteyi test etmiş sanırım :D

[email protected] ----Sifre----> fjsjdnfbf Ip Adresi: 178.241.xxx.223 Tarih: 30-12-2016 23:40:33

konu anlatimli video ekleyeblrmisin ?

448 MB ram ile böyle bişey mümkün değil,sıkıntı olursa ÖM'den yazabilirsiniz yardımcı olurum.

Eyvallah kardeşim

Teşekkür ederim,Mutlu Yıllar ...:woott

Eyvallah kardeşim

Teşekkür ederim,Mutlu Yıllar ...:woott

Konu güncellenmiştir...!

Teşekkür ederim
icon14.gif

emeğin var diye teşekkür :D

Eyvallah kardeşim :)
icon14.gif

emeğin var diye teşekkür :D

Eyvallah kardeşim :)
icon14.gif

Eline Sağlık paylaşım için ayrıca teşekkürler
tam işmiye yarayacak şey çok sağol

Önemli değil,kolay gelsin...

ellerine saglık kuzu

Eyvallahta dalgamı geçiyosun kardeşim ? Kuzu muzu ?

Ellerine sağlık dostum.

//Sabit ;)

Çok teşekkür ediyorum hocam :)

Nazlı Can,
[email protected]

Deneme olarak açıp bana hediye ettiniz sanırım teşekkür ederim :D Şifre doğru fakat hesap boş.

Teşekkür ederim,

//Virus Total eklenmiştir...

Beyler Ben Bunu Başka Bir Arkadaştan Gördüm Fakat ben herteldenvar.esy.es diye site yaptım bunu faceden atınca link olarak gitmiyo ve adam kıllanıyo yenı sekmede açınca bütün sır bozuluyo

Free hosting açarsan tabi atmaz kardeş esy.es,pe.hu gibi alan adları facebookta yasaklı ver parayı adam gibi site aç öyle dene ücretsiz siteyle kolay kolay olmaz sağlam iş için 5-10 TL'yi gözden çıkar öyle dene.Sosyal Mühendislik facebooktan ibaret değil 100 lerce sosyal medya sitesi,skype vb. program ve online oyunlar mevcut 1 site üzerinden yargılamayın.İyi forumlar.

Teşekkür ederim hocam,hayırlı geceler :)

Önemli değil iyi kullanımlar :)

arakdaşlar başka bir hack yada calma yöntemi varamı birisi sövüp sayıyorda hcketliyeceğim facebook da
lütfen bilen banada öğret

Keylogger,Sosyal Mühendislik,Fake Script

Teşekkür ederim,kolay gelsin :)

Önemli değil kardeşim kolay gelsin :)

Teşekkür ederim,iyi kullanımlar :)

Güncel.

Ellerinize sağlık. Gayet yararlı bir konu.

Teşekkür ederim :)

Ellerinize sağlık. Gayet yararlı bir konu.

Eline sağlık güncellemesi gerek

Öneriniz varsa güncelleyebilirim.

Daha önce bu yorum yapıldı mı bilmiyorum ama sadece @hotmail sıkıntı çıkarmaz mı çünkü @gmail kullanan da var.

Bu arada konu için Teşekkürler. Elinize sağlık.

@ işareti kullanılması yeterli olacaktır,[email protected] vs. bile yazsanız kabul eder ama 1 kere akcnkwnxksns falan yazarsanız ve kabul etmezse inandırma olasılığı artacağı için kimse sallamaz ve doğru adresi yazar.

----
Mesaj atan diğer arkadaşlara da teşekkür ederim,iyi kullanımlar :)

Eyvallah :)

teşekkrler hocam

Önemli değil,iyi kullanımlar :)

Aleyküm selam :)

Güncel

Eline sağlık başarılı olmuş

Eline Sağlık

İyi Forumlar.

Eyvallah sanada

Teşekkür ederim.

Güncellemiştir.

Teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.