Facebook Hacklemek,Çalmak // 2016 // Kesinlikle Çalışıyor // Resimli Anlatım // Telefondan Bile Oluyor

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
Tüm facebook arkadaşlarımın whatsappı var ayn

Sosyal mühendislik size kalmış demiştim ama artık bunuda ben yapayım!

FACEBOOKTAN MESAJ YAZIYORSUNUZ!:

-Knka Naber
+İi knka sen
+Knka iyi ya bişey dicem sana
-Söyle knka
+Ulan ben facenin şifresini unuttum
-Ee şimdi nasıl giriyorsun olm?
+Knka oturum açık kaldı işte çıksam gidecek face, Şimdi internet kafeden girmeye çalıştım şifreyi unutmuşum
-Ee napcan şimdi
+Facebook kurtarma diye bişey çıktı şifreyi 5-10 kere yanlış girince arkadaşlarınla kurtar diye bir seçenek çıkıyor. Ben de seni seçtim knka kod gelecek yani sana onu bana gönderde faceden ben şifreyi değiştireyim telden giriyorum şu an çıksam face gidecek
-Tmm knka at kodu
+Attım
- Al knka 000000

ANLATABİLDİM Mİ? SOSYAL MÜHENDİSLİKSİZE AİT!!!!!!

Büyük yazıyorum çünkü "sosyal mühendislik size ait" kısmını gözleriniz görmemiş!

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
2.Kurbanın e-posta,telefon veya adı-soyadını yazın

eposta yazdık diyelim kodu mail olarak gönderecek facebook

Kendi sosyal mühendisliğini kendin yaz o zaman.
Sana mailden kod gönderiyorum knka yaz artık onuda ben söylemiyeyim

SOSYAL MÜHENDİSLİĞİNİZİ KENDİNİZ YAZIN!

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
Şimdi ben adamları kandırıyorum ve telefon numaralarına kodları gönderiyorum onlar gelen kodları bana yazıyor ben de kodu giriyorum fakat kodu kabul etmiyor facebook :S Yani olmuyor

Kodu siz yanlış alıyor olmalısınız. Konunun altında Sonuç isimli bölümde bu yöntemle 4 tane facebook hesabı hackleyen bir arkadaş var ve biz bunu yüzlerce kez denedik. Sorun tamamen sizinle alakalı

ByJass

Katılımcı Üye
11 Ocak 2016
454
0
GökYüzü
Şu Konu Başlıklarını Sosyal Mühendislikte Ekleseniz Tıklamadan Önce Bi Baksak :) Çünkü Çalınırsa Eğer İnsanın Aklına İlk Zaten Biz Gelicez O Yüzden Sevmediğimiz Birine Yapabilriz Ama Yakınmızdakilerin Ne Yaptıgını Merak Ediyorsak Bu İşlem İşe Yarar Fakat Sonucu Kötü Olabilir.

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
Şu Konu Başlıklarını Sosyal Mühendislikte Ekleseniz Tıklamadan Önce Bi Baksak :) Çünkü Çalınırsa Eğer İnsanın Aklına İlk Zaten Biz Gelicez O Yüzden Sevmediğimiz Birine Yapabilriz Ama Yakınmızdakilerin Ne Yaptıgını Merak Ediyorsak Bu İşlem İşe Yarar Fakat Sonucu Kötü Olabilir.

Tabikide bunu düşünüdüm konunun bir kısmında oturum açık kalsın seçeneyini seçin ki kurban en azından bir süre giriş yapabilsin. Yani bizden şüpelenmesin :) ( diğer cihazlardan çıkışımı yap derseniz direk sizin kapınızda alır soluğu :DDD )

ferat85

Yeni üye
10 Ara 2007
46
0
konu güzel fakat şöyle bir durum var güzel kardeşim...
o kodu girdikten sonra,senden giriş kodu isterse yena cihazı tanıtmak için ve bu kişinin telefonuna gidiyor...
hesabınıza yeni cihazdan giriş yapılmıştır diye... O zaman ne yapacaksın? Karşındaki salak mı? anlayacak ve sana olan güvencide finito.

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
konu güzel fakat şöyle bir durum var güzel kardeşim...
o kodu girdikten sonra,senden giriş kodu isterse yena cihazı tanıtmak için ve bu kişinin telefonuna gidiyor...
hesabınıza yeni cihazdan giriş yapılmıştır diye... O zaman ne yapacaksın? Karşındaki salak mı? anlayacak ve sana olan güvencide finito.

Tanımadığınız kişilere yapın. Sosyal mühendisliğide kendiniz yazın.

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
DeepWebTR facebook grubunda paylaşılmıştı (Çalıntı!)

Ben eğer ÇALDIYSAM! Linki atar mısın ki herkes anlasın benim bir hırsız olduğumu!
Bir laf atıyorsan arkasında duracaksın!
Herşeyi kendim yazdığım görseller bana ait sen nasıl çalıntı dersin!
Hadi kanıtla.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.