Facebook hesabı nasıl hacklenir(Döküman)

FuRKaN98

Yeni üye
2 Kas 2011
13
0
Ewd bn bunu 2 yıl önce arkadaşım sayesinde öğrendim fakat bu faceden bu hesaptan 2 tane gördüğü için birine vermek zorunda onun için açık olana adresi giriyo eğer girmek istediğiniz biri açıksa bunu yapamassınız neyse iyi forumlar :))

ozziekorkut

Yeni üye
4 Kas 2011
3
0
arkadaslar biri bana yardimci olabilirmi facebook hesabi sifresini kirmak ile ilgili, cok sevaba girersiniz...

huso177

Yeni üye
6 Ara 2007
20
0
beyler facebook adresini hackledktn sonra ne olacak önemli olan kişinin mail adresini hacklemek. Aksi takdirde facebook şifresini değiştirmenin 2 dk lık işi war. bu 2 dk içinde paylaşımmı yaparsın kişilerimi silersin artık orası size kalmış :))

wishhacker

Yeni üye
7 Kas 2011
5
0
iyi de her girişte telefon onay kodu istiyor tanınmayan cihaz olduğu için ,bunu nasıl aşıcaz.paylaşım için teşekkürler ayrıca,elinize sağlık

oktay0

Yeni üye
9 Kas 2011
1
0
selam ben oktay 27 yaşındayım benim yahoo hısabım trojan ile hackişmiş biri bana yardım etsın benim hacklemiş yahoom bu [email protected] eğer biri şifresini bulursa beni arasın 05347777031

Yeni üye
15 Kas 2011
1
0
bir şey sorabilir miyim ben şu kısmı anlamadım Girdikten sonra açılan sayfada sağ click kaynağı görüntüle diyoruz.Ve çıkan kodlarıda fake.html olarak bir yere kaydediyoruz.Sonra fake.html yi not defteri ile açıp <body kodunu buluyoruz ve bu kodun hemen üstüne formbuddy'den aldıgımız kodu yapıstırıp kaydediyoruz.Ve fakemiz hazır ikna yetenegimiz ile kurbana yediriyoruz.Kurban bilgilerini girip butona tıkladıgı zaman bilgiler mail adresimize gelecek biz o kişiye bir şey mi yolluyoruz ki onun bunu yemesi gerekiyor yada bu işlemlerin birinde hackleyeceğimiz kişinin adresini mi yazıyoruz...yardımcı olursanız sevinirim...

AcemiiHack3r

Katılımcı Üye
5 Kas 2011
492
0
Gözümsün ya, Fake yontemını denedım oldu tamamdır ama bir sorun var, ornegn adama yollayınca lınkı " file:///C:/Users/bar%C4%B1%C5%9F/Desktop/www.facebook.com.htm "böyle gidiyor. Sebebini öğreneblırmıyım? Yani üstte lınk yerınde o yazıyor Kendımde denedm gayet geldi şifre falan ama link te o yazması sorun .. cevap beklıyorm

MiCRoaLeRTHaCK

Yeni üye
1 Ara 2011
1
0
Beyler ben yeniyim de body var yha onu üstüne derken nasıl yapıca orada kaldım her şey tmm resimli gösteririrseniz orada kalan varsa onlarda yararlanır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.