Facebook hesabı nasıl hacklenir(Döküman)

cemil05

Yeni üye
31 Ocak 2012
4
0
cok iyi bilgi verilmis ...fake yi hazirliyamiyorum hata veriyooo....yardim ederseniz sevinirim..

enes4545

Yeni üye
1 Şub 2012
3
0
Admin Kardeşim Bilgileri Doldurduktan Sonra Error!URL not filled BU YAZI Çıkıyor Karşıma Napayım ?

Sumayyah

Yeni üye
3 Şub 2012
12
0
Merhaba , sırf bu konu icin az önce üye oldum ve bu islerden hiic anlamıyorum.. Lütfen bana yardımcı olun :)

Girdikten sonra açılan sayfada sağ click kaynağı görüntüle diyoruz.Ve çıkan kodlarıda fake.html olarak bir yere kaydediyoruz.Sonra fake.html yi not defteri ile açıp <body kodunu buluyoruz ve bu kodun hemen üstüne formbuddy'den aldıgımız kodu yapıstırıp kaydediyoruz.Ve fakemiz hazır ikna yetenegimiz ile kurbana yediriyoruz.Kurban bilgilerini girip butona tıkladıgı zaman bilgiler mail adresimize gelecek.Gereksizede gelebilr gelmedi deip kestirip atmayın.

fake.html olarak nasıl kaydediyoruz ? Sonra onunla birlikte not defterini nasıl acıyoruz ? Sonra not defterine kaydoluyor onu nasıl fake yapıyoruz ? Cok karısık o_O

Oguzhan Sepetci

Yeni üye
26 Ocak 2012
26
0
Ankara
Fake sitesini yaptım giriş yapa basınca şu hatayı veriyor ne yapmam gerkir :
No HTML allowed

The field charset_test=€,´,€,´,?,?,? contains HTML characters. Please click the back button of your browser and remove the HTML characters.Due to security restrictions we do not allow the following characters in the filled up form: < , > , ! , ; , # , | , & , \ and *. :

rrfatih66

Üye
28 Ocak 2012
155
0
29
İstanbul/Pendik
fake uğrastırır sifremi unttum dersin ozel soruyada hangi sokaktadogdun diye sorarsa genelıklesanene dir

yada sosyal guvenlık ile kandıracan kurbanı yınede saol

6 Ocak 2012
78
0
ankara
kardeşim ben kendi fake hesabını yaptım... ama emailime gelmiyo bütün email listemi arastırdım ama kod görünmüyor... nasıl yapsam bilmiyorum... bana kısaca anlatabilirmisin... birde kendi hesabıma o fake hesaptan girince benim emailime sifre gelmesi gerekmezmi....

oalan

Üye
26 Ağu 2009
141
0
</body> kodunun altınamı yoksa </body> unu silip onun yerinemi yapıştıracaz. ve fake maili yedirdik diyelim. kulanıcı adı ve Şifre nereye gelecek

Vetta*

Uzman üye
27 Ocak 2012
1,234
0
Aydın
</body> kodunun altınamı yoksa </body> unu silip onun yerinemi yapıştıracaz. ve fake maili yedirdik diyelim. kulanıcı adı ve Şifre nereye gelecek

<body bu kodun hemen önüne ekleyeceğiz. ve zaten fakeyi yaparken oraya kendi e-postamızı yazıyoruz.Çağdaş001 gerekli tüm bilgileri vermiş sağolsun.

kardeşim ben kendi fake hesabını yaptım... ama emailime gelmiyo bütün email listemi arastırdım ama kod görünmüyor... nasıl yapsam bilmiyorum... bana kısaca anlatabilirmisin... birde kendi hesabıma o fake hesaptan girince benim emailime sifre gelmesi gerekmezmi....

e mail adresini fakeye attın mı bakalım , bir kontrol et ?

hacı ya bı yardım edın lutfen bu </body> bulamadım ben not defteri ıcınde :((
not defterinde ctrl+f yap aşağı yukarı şeklinde arat <body i bulacaksındır :)

Fake sitesini yaptım giriş yapa basınca şu hatayı veriyor ne yapmam gerkir :
No HTML allowed

The field charset_test=€,´,€,´,?,?,? contains HTML characters. Please click the back button of your browser and remove the HTML characters.Due to security restrictions we do not allow the following characters in the filled up form: < , > , ! , ; , # , | , & , \ and *. :

fakeni bir daha gözden geçir derim , hatta en baştan anlatıldığı gibi tekrar yap , ve internet explorer ile açma , firefox veya chrome ile aç

Merhaba , sırf bu konu icin az önce üye oldum ve bu islerden hiic anlamıyorum.. Lütfen bana yardımcı olun :)

Girdikten sonra açılan sayfada sağ click kaynağı görüntüle diyoruz.Ve çıkan kodlarıda fake.html olarak bir yere kaydediyoruz.Sonra fake.html yi not defteri ile açıp <body kodunu buluyoruz ve bu kodun hemen üstüne formbuddy'den aldıgımız kodu yapıstırıp kaydediyoruz.Ve fakemiz hazır ikna yetenegimiz ile kurbana yediriyoruz.Kurban bilgilerini girip butona tıkladıgı zaman bilgiler mail adresimize gelecek.Gereksizede gelebilr gelmedi deip kestirip atmayın.

fake.html olarak nasıl kaydediyoruz ? Sonra onunla birlikte not defterini nasıl acıyoruz ? Sonra not defterine kaydoluyor onu nasıl fake yapıyoruz ? Cok karısık o_O

www. facebook . com'da giriş yapmamış iken yani , fakeyi yapacağımız adrese gel , sağ tıklayıp sayfa kaynağını görüntüle de , sonra karşına bir sürü kod gelecek. boş bir alanda sağ tıklayıp farklı kaydet de. masaüstüne fake.html biçiminde kaydet. sonra o htmlyi sağ tıkla not defteri ile aç , <body kodunu bul . o kodun önüne formbuddy bilgilerini kaydet. anlatım gayet açık yapamazsan sakin bir kafa ile tekrar denemeni tavsiye ediyorum. :)

cok iyi bilgi verilmis ...fake yi hazirliyamiyorum hata veriyooo....yardim ederseniz sevinirim..

ne gibi bir hata oldu ? o hatayı söylersen yardımcı olmamız daha basit olur.

Not : eğer başkasının konusuna böyle dalmakla bir hatam olduysa affola. ama bir çok kullanıcı çözememişken yardımcı olmak istedim onlara :)

oalan

Üye
26 Ağu 2009
141
0
fakeyi yaparken kendi mail adresini yazmana gerek yok formbuddy den eklediğin kodlar zaten gerekn bilgileri mailline yolluyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.