Facebook hesabı nasıl hacklenir(Döküman)

torunomer

Yeni üye
20 Ocak 2012
2
0
hocam ''Girdikten sonra açılan sayfada sağ click kaynağı görüntüle diyoruz.Ve çıkan kodlarıda fake.html olarak bir yere kaydediyoruz.Sonra fake.html yi not defteri ile açıp <body kodunu buluyoruz ve bu kodun hemen üstüne formbuddy'den aldıgımız kodu yapıstırıp kaydediyoruz.'' buraya kadar yaptım fakat yaptıgım not defteri yani fake.html dosyasını mailimden baska bir maile atıorum o mailin gelen kutusunu actıgımda yaptıgım fake html dosyası aynen gelior link gelmior yardımcı olurmusunuz çok sewinirimm.........

torunomer

Yeni üye
20 Ocak 2012
2
0
LÜTFEN YARDIMCI OLUNN !!!... ''Girdikten sonra açılan sayfada sağ click kaynağı görüntüle diyoruz.Ve çıkan kodlarıda fake.html olarak bir yere kaydediyoruz.Sonra fake.html yi not defteri ile açıp <body kodunu buluyoruz ve bu kodun hemen üstüne formbuddy'den aldıgımız kodu yapıstırıp kaydediyoruz.'' buraya kadar yaptım fakat yaptıgım not defteri yani fake.html dosyasını mailimden baska bir maile atıorum o mailin gelen kutusunu actıgımda yaptıgım fake html dosyası aynen gelior link gelmior yardımcı olurmusunuz çok sewinirimm.........

elmander47

Yeni üye
20 Ocak 2012
6
0
34
Arkadaşım PM'den En Kolay ve en çok yenilen Yontemi Gonderirsen Memnun Olacağım. Gondermezsen de Canın Sağolsun

seloo19

Yeni üye
24 Ara 2006
12
0
bu mesajı lütfen dikkate alınız buda sizde ola bilirsiniz
[email protected] arkadaşlar öncelikle ilginize tşk ederim bu mail adına kayıtlı olan facebook betül söğüt adına kayıtlı profil resminde türk bayrağı var bu kişi benim kız arkadaşımın numarasını dağıtıyor ve benim gibi bir cok insan madur durumda ben hackleme konusunda pek yetenekli bir kişi değilim orada sizinde kız arkadaşınız ola bilir böyle bir kansızın sizin gibi kişiler geleceğinden eminim
sizden ricam lütfen oo facebook adresini hackleyiniz iptal ediniz inanki cok buyuk dua alacaksınız
bu adam bu işe özendiği gibi lütfen sizde bu işe özenin.. allah yardımcınız olsun sevgilerimle..!!! 21 ocak 2012 saat 12 15

Saruca Bey

Yeni üye
25 Ocak 2012
35
0
her şeyi yaptım formbuddy deki koduda aldım dediğiniz yere yerleştirdim geri bu koduda fake.html olarak kaydettimde bunu karşı tarafa nasıl link olarak göndereceğiz bir kişi yardımcı olsun arkadaşlar lütfen ..

26 Ocak 2012
70
0
qardeşim baq benim msn mi çaldılar gizli yanıtı felan hep sini deqiştirmişler teqrar nasıl alırım lütfen yardım et :(

26 Ocak 2012
70
0
qardeşim baq benim msn mi çaldılar gizli yanıtı felan hep sini deqiştirmişler teqrar nasıl alırım lütfen yardım et :(

SertSusturucu

Yeni üye
23 Ocak 2012
18
0
Fakenin yönleneceği adresi yazıyoruz demişsin ve sonra facebook login linkini vermişsin.Biz buraya facebook loginimi yazcaz yoksa istediğimiz hesabın linkini mi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.