Facebook Hesabım Hacklendi

Arrival20

Yeni üye
25 Haz 2021
10
1
26
Sosyal Mühendisliği İyi Olan Biri İçin Kolay Yoksa Zor Bi İştir
Hocam doğru diyorsun da sosyal mühendislik yiyecek bir durum yaşamadık ki

valla dostum bende instagramda benzer bir olay yaşadım. Şifrem doğru olmasına rağmen kendi telefonum harici hiçbir cihazdan giriş yapamadım. E posta değiştiriyorum ig.insta.com benzeri bir maile dönüşüyor sonradan hiç kullanmadığım bir mail ile değişim yaptım önceden de 2 faktörlü doğrulama açıktı o şekilde kurtardık hesabı bende hiçbir şekilde yemlemeye vs düşmedim ancak nasıl olduysa gitmiş hesap Allahtan uyanıklık yapıp az bilinen bir mailimi kullandım da aldık hesabı:ROFLMAO:
Valla bende anlam veremiyorum 😅 ikili kimlik açtım bekliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.