Fake Facebook Script 2020- Kolay Yoldan Hesap Çalma

mesut44mesut

Yeni üye
5 Haz 2015
17
0
Kardeşim ben önceden bitane yapmıştım fake facebok ta ben bunu bi siteye atamamıştım bedava sitem e baktım yapamadım bana rica etsem yaparmısın lüttfen benim html ise file:///C:/Users/mesut/AppData/Local/Temp/Rar$EXa0.989/face.html bana site haline çevirirmisin

Cvango

Yeni üye
3 Tem 2015
2
0
Ben tüm adımları tamamladım fakat oluşturduğum linke tıklayınca bu ekran çıktı yardımcı olabilir misiniz ?
YBX3G6.png
YBX3G6

emir0723

Üye
2 Tem 2015
54
0
Antalya
Arkadaşlar size tavsiyem kendine güvenen bunu yapsın. Ben bir tanesini siber suçlarla mücadeleye internetten şikayet ettim sonra aradılar beni şu saatte şuraya gelin ifadeniz alınacak diye. Bende karşımdaki kişi arkadaşım olduğu için böyle bir şeye kalkışmadım. Gitmedim polisin ofisine falan.

dahak01

Katılımcı Üye
16 Tem 2014
275
0
ötüken
arakadaslar bu seyler uzreıne degılde kendınız gelıstırecek bılgıelr uzerınde ugrassanız ıyı olur mısyonumuzda turk sıtelerıne veheabları na saldrırı yasaktır hack zevk ve kar ıcındegıl bılgı ve savunmaıcın kullanın lutfen

3 Tem 2015
201
0
Sonsuzluktan
Merhaba Musileno . Videonu İzledim Ve Aynısını Yaptım . Ama Merak Ettim Ve Linke Girdiğimde Facebook Uyarı Verdi . ''Sizi Bu Linke Yönlendiren Kişi Muhtamelen Kötü Şeyler Planlıyordu'' Tarzı Bi Hata Verdi . Yardımcı Olursan Sevinirim . İyi Projeler

Cvango

Yeni üye
3 Tem 2015
2
0
Bende sorun kalmadı işlem sorunsuz fakat en son yönlendirilen sayfa(facebook) onu nasıl değiştirebilirim?

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Linki kısaltıp yönlendirin ki facebook uyarı vermesin ki zaten bunu videoda da belirttim ama reklamlı kısaltma siteleri değil de, direk yönlendiren siteler olmalı. mesela 2 aşamalı kısaltabilirsiniz bit.ly ve kisa.lt siteleri ile.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.