Fake Facebook Script 2020- Kolay Yoldan Hesap Çalma

srelenka

Katılımcı Üye
24 Tem 2014
855
0
yaptım eline sağlık usta fakat şu giriş yap kısmında hotmail yazmasan hata verior

00xcdtt1

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
265
0
?
Dosyaları nereye atacagız? Ilk defa yapıyorum kusura bakmayın :(

Adım adım daha detaylı anlatabılecek varmı rastgele buraya kadar gelebıldım ama sonrası ıcın de hıcbır fıkrım yok vıdyo sılınmıs afalladım :(

00xcdtt1

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
265
0
?
Anlatmıssın eyv tesekkur ederız de ben ılk defa yapıyorum ınankı ılk defa fılezılla kullandım ılk defa denıyorum :) cahıllıgımı affet yapamadım :S

facebo0k.com - Super Slogan site boyle oldu bu kadar yapabıldım

Son düzenleme:

CTm

Yeni üye
27 Haz 2015
15
0
Yazıyor ya konuda :)

dostum çocukluğumdan beri pc kullanıyorum ama sanki boş kullanmışım böyle işlere ilk defa bulaşıyorum, tam olarak ne yapacaz nasıl kuracaz yani bi küçük minicik anlatım yapsan

ek:video kalkmış da ondan dedim

Son düzenleme:

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
dostum çocukluğumdan beri pc kullanıyorum ama sanki boş kullanmışım böyle işlere ilk defa bulaşıyorum, tam olarak ne yapacaz nasıl kuracaz yani bi küçük minicik anlatım yapsan

ek:video kalkmış da ondan dedim

Dediğim gibi video eklenecek. Konuda da yazılı anlatım bulunmakta. 1 hafta idare edin.

19 Tem 2013
245
2
Güzel Kardeşim Şifre Koymussun musileno.tht yazıyorum olmuyor her şekilde denedim olmadı sadece şifreyi yorum at çok ihtiyacımız var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.