FlashGet ile Site Hack leyin %90 ( Lütfen bakın Çok İlginç Bir yöntem )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
çok dosya varr ara bölümü felanda yok baya uğraşmak lzm :D yinede emeğe saygı bi video yaparsan çok güzel ve açık olur şimdiden teşk.

__VaTan__

Yeni üye
8 Ara 2007
2
0
kardeş emeğin için sağolda yanlız bu dediğin mbd klasörü nerede saatlerce aradım ama bulamadım yardımcı olursan sevinirim gardaş

isasor

Yeni üye
11 Ağu 2007
4
0
ya bu ustun cizgili forumdan gercekten uzaklastırıldınmı bu bir stilmi bilmiyorum ama eger su database okuyucu nasıl kullanıyor ^^

istikrar

Yeni üye
1 Kas 2006
6
0
sayın degerli arkadaşım = bu yöntemle %90 site hack diyerek insanların zamanını boşuna harcamayın
bu yöntemle şimdiye kadar bir site hackleyen varsa cıksın delikanlı gibi söylesin böyle bir şey yok

aftosh474

Yeni üye
6 Ağu 2007
7
1
abicim bunla site hacklenmezde ama sitedeki fonları çala bilirsin.ha bazı siteler vardır hacces dosyası koymayan oda çok değildir öle siteleri hacklersin ama büyük sitelere girmez bu.

(TIME OF)DEATH

Yeni üye
5 Eyl 2007
34
0
paylasım ıcın tesekkurler akradaslar aynı zamandada bu program ıle sıenın dızınlerını gorebılır pcnıze ındırebılır xss.pl inc.pl ıle active perl kurup ındırdıgınız dosyaları tarayarak servera da gırebılırsınız saygılarımla....

H.c.K

Üye
24 Eyl 2007
82
1
cehennem
ya arkadşlar artık bende bıktım ya lütfen bana biriniz çok acil yardımcı olun ben okadar çok okluyorum hack nasıl yapılır,hackerler neler yapar hepsini gönderdiğiniz birçok şeyleride uygulamalı yapıyorum ama olmuyor biriniz bana öğretin şu hackerliği lütfen ama sizden rica ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.