Fluxion ile Wifi Hack - Piyasadaki En iyi WİFİ HACK Programı - Resimli Anlatım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

#!/

Uzman üye
9 Mar 2016
1,323
2
TEM
Teşekkürler.
Wifislax XFCE desktop
sorunsuz çalışıyor.
QQkA3k.png

perkays

Yeni üye
7 Haz 2016
27
0
hocam ben apt-get install dhcpd isc-dhcp-server hostapd lighttpd php-cgi kodunu girdigim zaman hic bir paketi bulamıyo dolayısıyla ./fluxion koduyla kuruncada bu aracların not installed hatası alıyorum ne yapabilirm ?

perkays

Yeni üye
7 Haz 2016
27
0
Kali linuxte hata almamdan sonra (apt-get deki eksik araclar ) wifislax ta denedim ve basarılı bir sonuc aldım cok tesekkur ederim.
yanlız boyle bişey nasıl yaparız ; kurban wifi agımıza baglandıktan sonra bizim wifi agımızdan internete cıksın ve bizim wifi den işlem yapmaya devam etsin hesap sifreleri v.s almak icin.

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
Kali linuxte hata almamdan sonra (apt-get deki eksik araclar ) wifislax ta denedim ve basarılı bir sonuc aldım cok tesekkur ederim.
yanlız boyle bişey nasıl yaparız ; kurban wifi agımıza baglandıktan sonra bizim wifi agımızdan internete cıksın ve bizim wifi den işlem yapmaya devam etsin hesap sifreleri v.s almak icin.

Dediğim gibi kali de yapılan güncellemeler araçların sürümünü değiştirdiği için zaman içinde sıkıntı oluyor.Wifislax da fluxion hazır geliyor o yüzden daha kolay.

İstediğin şey için aynı yayıncının bu script'i var => https://github.com/deltaxflux/ares

Aynı fluxion gibi kurbanın ağının kopyasını oluşturuyorsun ve istediğin siteye yönlendiriyorsun.Hazır olarak facebook ve twitter var sadece.Yani kurban kendi wifi ağına bağlanmaya çalıştığında kendi ağından atılıp senin ağına bağlanıyor ve karşısına facebook hotspot sitesi çıkıyor.Eğer bilgilerini oraya girerse hesabın kullanıcı adı ve şifresi direk sana geliyor. Yakında buna da resimli anlatım çıkarmayı düşünüyorum.
Not: Paylaşınlanlar sadece eğitim amaçlıdır.İllegal amaçlı kullanmayınız :)

sacritance

Yeni üye
1 Şub 2012
47
0
kali de işe yaradı..

ama şahsen asıl istediğim ağı kıramadım.. handshake yakalayamadı.. bunun için yapılması gereken bişey varmı.. 3-5 dakikadan fazla beklemek bişey değiştirir mi.. yoksa olmuyosa olmuyo mudur..

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
kali de işe yaradı..

ama şahsen asıl istediğim ağı kıramadım.. handshake yakalayamadı.. bunun için yapılması gereken bişey varmı.. 3-5 dakikadan fazla beklemek bişey değiştirir mi.. yoksa olmuyosa olmuyo mudur..

Handshake'i eğer o ağı o anda kullanan varsa yakalar.Yani tavsiyem akşam 7 ile 12 arasında denemendir ve tabi ağa yakınlık da önemli.Handshake yakaladıktan sonra gerisi sadece balığın oltaya takılması gibi birşey.

sacritance

Yeni üye
1 Şub 2012
47
0

Handshake'i eğer o ağı o anda kullanan varsa yakalar.Yani tavsiyem akşam 7 ile 12 arasında denemendir ve tabi ağa yakınlık da önemli.Handshake yakaladıktan sonra gerisi sadece balığın oltaya takılması gibi birşey.

kullanıcı olan ağlar zaten kırmızı.. onlara bakıyorum.. mac adresinden data da topluyor ama bi 10 dk bekledim yakalayamadı.. ağın uzaklığıda full çekiyo.. farklı zamanlarda denemek lazım sanırım. 3 ağda yakaladı ama onlar uzak bana.. yakınlarda yakalayamadım.. fazla zamanım yoktu.. yarın kapsamlı uğraşıcam.. işe yaradığı kesin.. 1 tane atlayan oldu.. ama 2 diş çeken bi ağ.. bi hayrı yok :D

sacritance

Yeni üye
1 Şub 2012
47
0
Hacam istedigim agdan handshke aldim ama simdiki sorunlar.. Birincisi ssid yazmuyo agda o nedemek hadi kirdik nereye baglanicaz ikincisi onbes dakikadir server starting service de bekliyo normal degil gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.