Fluxion ile Wifi Hack - Piyasadaki En iyi WİFİ HACK Programı - Resimli Anlatım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

afyonteam

Yeni üye
27 Ocak 2016
40
0
vr.106 kullanıyordum sorunsuzdu simdi güncellenmiş versiyonu. ssl sertifica diye bisey cıkıyor
sahte ağ yayın yapmaya basladıgında kendi telefonumla deniyorum hic bir sayfa goruntulenmiyor
sahte oturum acma yeri bile cıkmıyor ..?
son versiyonda boyle sorunu olan varmı baska?

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
vr.106 kullanıyordum sorunsuzdu simdi güncellenmiş versiyonu. ssl sertifica diye bisey cıkıyor
sahte ağ yayın yapmaya basladıgında kendi telefonumla deniyorum hic bir sayfa goruntulenmiyor
sahte oturum acma yeri bile cıkmıyor ..?
son versiyonda boyle sorunu olan varmı baska?

tekrar deniyeceğim.Sonucu yazarım buraya.

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
kaç zaman oldu bi değişiklik olur diye hala deniyorum ama sahte AP ı oluşturunca gerçek bağlantıda sorun olmadığı için boş boş bekliyorum :D ayrıca zaten sahte bağlantıda sorgu ekranı da gelmiyo

Fred18

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
255
6
BakÜ
Katiliyorum sana
kaç zaman oldu bi değişiklik olur diye hala deniyorum ama sahte AP ı oluşturunca gerçek bağlantıda sorun olmadığı için boş boş bekliyorum ayrıca zaten sahte bağlantıda sorgu ekranı da gelmiyo

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
naptınız deneyebildiniz mi?

Denedim biraz sıkıntılı olsa da çalışıyor.Handshake'i normal metotda bulmadı mdk3 seçeneği ile deneyince buldu.Create a ssl certificate dedim ve şifre sorma ekranı geldi.Bazı modemlerde sorun çıkarabiliyor ve modeme yakın olmak da önemli

8POO4W.png

Fred18

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
255
6
BakÜ
2 gundur ki calisiyorum Kalide de denedim Wifislaxsta da, Handshakeyi buluyor bazen bulmuyor, bulduktan sonra da sahte AP ı oluşturunca bekleye bekleye uyuyuyorum :D Ama birsey yok))

velaz

Üye
5 Eyl 2010
108
0
Benim sorunum wifislax da denedim bunu denedim handshake yakalıyorum sahta modem oluşuyor tamam buraya kadar hatta kullanıcı sahta modeme baglanıyor fakat durmadan düşüyor netten kendi modemimde denedim telefon baglanıyor fakat şifre girme ekranı gelmiyor baglandıgı ekranda gözüküyor sonra kayboluyor sorun nedir acaba yardımcı olacak arkadaşlar varmı

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
Benim sorunum wifislax da denedim bunu denedim handshake yakalıyorum sahta modem oluşuyor tamam buraya kadar hatta kullanıcı sahta modeme baglanıyor fakat durmadan düşüyor netten kendi modemimde denedim telefon baglanıyor fakat şifre girme ekranı gelmiyor baglandıgı ekranda gözüküyor sonra kayboluyor sorun nedir acaba yardımcı olacak arkadaşlar varmı

Bazı modemlerde sıkıntı çıkarıyor ama genel olarak geliyor sahte sayfa

Virtual boxta çalışıyor mu?

Evet Çalışıyor ama laptop ise dahili adaptörü görmez öyle.

shewawest

Yeni üye
9 Şub 2012
40
0

Evet Çalışıyor ama laptop ise dahili adaptörü görmez öyle.

Masaütüden virtualbox ile denedim adaptörünüz yok dedi kapadı kendini ama adaptör var neden görmedi flash discim yok ondan live mod yapamıyorum virtualden başka

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
Masaütüden virtualbox ile denedim adaptörünüz yok dedi kapadı kendini ama adaptör var neden görmedi flash discim yok ondan live mod yapamıyorum virtualden başka

Virtual'de adaptör kapalı olabilir.Yukarıda ayarlardan devices da adaptör disconnected görünüyordur onu connected yaparsan görmesi lazım.Bazı adaptörler desteklenmiyor ama.

shewawest

Yeni üye
9 Şub 2012
40
0
Virtual'de adaptör kapalı olabilir.Yukarıda ayarlardan devices da adaptör disconnected görünüyordur onu connected yaparsan görmesi lazım.Bazı adaptörler desteklenmiyor ama.
apt-get install dhcpd isc-dhcp-server hostapd lighttpd php-cgi komutunu yazdığımda aldığım cevap bu
E: dhcpd paketi bulunamadı
E: isc-dhcp-server paketi bulunamadı
E: hostapd paketi bulunamadı
E: 'lighttpd' paketi için kurulum adayı yok
E: php-cgi paketi bulunamadı

Fred18

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
255
6
BakÜ
Sen hangi sahte modemii secip de sahte ekran geliyor? Ben Her bir sahde modemi denedim.
Sinyal dersen sinyal full gozukuyor.Kali ve ya wifi slax dersen Kali de deniyourm.Simdi sahte sayfani gelib gelmiyicegini test etmek isdedim.Sahta modemi secip beklerken sol kosede pencerede google.com->192.196.1.1 yazisi durmadan gelliyor.Ben kendi pcm de Chrome acarken o pencerede paket paylasimini goruyorum.Ve 192.168.1.1 girdikte bele sahte sayfa cikmiyor :( Ne yapmami onerirsin?

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
apt-get install dhcpd isc-dhcp-server hostapd lighttpd php-cgi komutunu yazdığımda aldığım cevap bu
E: dhcpd paketi bulunamadı
E: isc-dhcp-server paketi bulunamadı
E: hostapd paketi bulunamadı
E: 'lighttpd' paketi için kurulum adayı yok
E: php-cgi paketi bulunamadı

Kali'yi 2016.2 yi live modda hiç update yapmadan dene kodları.İnternet bağlantını da kontrol et kodları yazmadan önce.

Sen hangi sahte modemii secip de sahte ekran geliyor? Ben Her bir sahde modemi denedim.
Sinyal dersen sinyal full gozukuyor.Kali ve ya wifi slax dersen Kali de deniyourm.Simdi sahte sayfani gelib gelmiyicegini test etmek isdedim.Sahta modemi secip beklerken sol kosede pencerede google.com->192.196.1.1 yazisi durmadan gelliyor.Ben kendi pcm de Chrome acarken o pencerede paket paylasimini goruyorum.Ve 192.168.1.1 girdikte bele sahte sayfa cikmiyor :( Ne yapmami onerirsin?

Tplink ve netmaster modemleri denedim en son.Bütün işlemleri yaptıktan sonra 5 dakika bekle sonra sahte sayfaya bağlanmayı dene.

velaz

Üye
5 Eyl 2010
108
0
Denedigim modem airties mesela şöyle anlatayım herşeyi yaptım handshake sahte ap oluşturma buralarda sıkıntı yok mesela kullanıcı sahte ap ye baglanıyor mac adresi gözüküyor sonra birden baglantısı tekrar kopuyor baglı gözükmüyor aradan bi kaç saniye geçiyor tekrar baglanıyor yine aynı
sorun neyde olabilir çözemedim wifi karttamı acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.