Fluxion ile Wifi Hack - Piyasadaki En iyi WİFİ HACK Programı - Resimli Anlatım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
öyle yapacam da kaliyi vmware 10 kuruyorum çalışmıyor doğru düzgün Kali'nin en son versiyonu
o yüzden wifislaxte denedim sen hangi versiyonu kullanıyon kali de? bu arada handshake yakıladım broken falan da değil yani zaten handshake yakalamazsa Ap kurmaz program

VMware ile performans alamazsın kaliyi flash belleğe atıp boot ederek çalıştırıcaksin konuda yazdim 2016.1 sürümünü kullanıyorum

3 Ara 2015
102
0
kardeşim biri cevabı verebilirmi şimdi linsetteki gibi https siteleri sahta sitemize yönlendiriyormu ve wifislaxda sıkıntı çıkarıyormu ? yayınlayan kardeş bi densen olmazmı sadece kalide dendim demişin

afyonteam

Yeni üye
27 Ocak 2016
40
0
kardeşim biri cevabı verebilirmi şimdi linsetteki gibi https siteleri sahta sitemize yönlendiriyormu ve wifislaxda sıkıntı çıkarıyormu ? yayınlayan kardeş bi densen olmazmı sadece kalide dendim demişin

Bende wifi slaxta denedim htpps yonlendirmiyor linsetle aynı hemen hemen

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3 Ara 2015
102
0
o zmana ben bi kaliyi idnirip deneyim wifisalaxx daha kolay ama olsun https yönlendirse bu yöntem muhteşem linset yönlendirse kırlmadık şifre kalmazdı inş yönlendirir

10 Ara 2009
244
0
HTTPS yönlendirme sslstrip açıkları fixlendi sadece http işe yarar linsetin başka bi hali veya daha gelişmişi diyebiliriz facebook ve google gibi siteler için ümitlenmeyin.

3 Ara 2015
102
0
blue nasıl yani adamlar yukarda oluyor demiş kali dedemi olmuyor gelişmişi derken enden gelişmişki aynı işlem yapıyorsa o zmn

coldfire92

Üye
12 Haz 2014
176
0
Brooklyn
wifislax te ben çalıştırdım verim alamadım yönlendirmede sıkıntı var sahte ap falan kuruyor ama dc ettıremiyor ve yönlendiremiyor

emin2470

Katılımcı Üye
23 Nis 2015
426
0
Kali linuxu Wmare Workstation veya VirtualBoxa kurup aynı işlemleri bunda denesek sıkıntı olmaz demi

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
Bende wifi slaxta denedim htpps yonlendirmiyor linsetle aynı hemen hemen

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dediğim gibi arkadaşım ben wifislax'da denemedim Kali linux da denedim ve https siteler beni direk sahte sayfaya yönlendirdi.

HTTPS yönlendirme sslstrip açıkları fixlendi sadece http işe yarar linsetin başka bi hali veya daha gelişmişi diyebiliriz facebook ve google gibi siteler için ümitlenmeyin.

Wifislax da linsette evet hiç yönlerdirmiyordu ama kali linux da resimlerde de gösterdiğim gibi google.com yönlendiriyor.Ayriyetten hedef kişi wifi'a bağlandığında android telefonlarda yukarıda giriş yapın seçeneği çıkıyor ve tıklandığında otomatik sahte sayfaya yönlendiriyor.Yani üstte bildirim olarak geliyor.

wifislax te ben çalıştırdım verim alamadım yönlendirmede sıkıntı var sahte ap falan kuruyor ama dc ettıremiyor ve yönlendiremiyor

Evet diğer arkadaşlar da aynısını demiş wifislax da yönlendirmiyormuş.En kısa zamanda wifislax'da da deneyip sonuçları yazacağım.

Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.Kırmayı başaran arkadaşlar yazar ya da resim atabilirse çok makbule geçer.Şahsen ben en yakınımdaki 2 wifi ağını kırdım.1 tanesinde takıldım sahte ap ye yönlendiriyor ama kullanıcı hiç şifreyi girmiyor belki yemi yutmuyordur.Soruları olanlar yazabilirler.

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
Peki hiç internetimiz yoksa ?

program ve içindeki gerekli olan scpriptler yüklü ise internete gerek yok.Ama onları yüklemen için internet şart.

kali linux'u install modda yükleyip çalıştırırsan programı 1 kere yüklemen yeterli olacaktır sonrasında internet gerekmeyecektir.

Hiç internetin yoksa kali linux'un diğer uygulamalarını deneyebilirsin.Reaver - pixiewps vb.

kotku

Üye
24 Ocak 2010
100
0
yardım

program ve içindeki gerekli olan scpriptler yüklü ise internete gerek yok.Ama onları yüklemen için internet şart.

kali linux'u install modda yükleyip çalıştırırsan programı 1 kere yüklemen yeterli olacaktır sonrasında internet gerekmeyecektir.

Hiç internetin yoksa kali linux'un diğer uygulamalarını deneyebilirsin.Reaver - pixiewps vb.

Ben Huawei değilde Airties marka modemin giriş sayfasına yönlendirilmesini istiyorum. Bunu nasıl yapabiliriz kardeş

Ghostunex

Uzman üye
31 Eki 2015
1,158
0
Denendim çalışıyor çook sağolasın :D En iyi yöntem bu bence. Kendiminkinde işe yaradı bir de yan komşununkini kırdım :D

Bu arada sadece normal bir laptop kullanıyorsanız 5-10 metre çekiyor. Daha iyi olması için wifi adaptörü olursa daha iyi olur. Bende wifi adaptörü olsaydı 10 tane kırmıştım şimdiye :) Bütün wifiler uzakta 2-3 çekiyor ama laptopun hotspotu oraya yetişmiyor. Neyse işe yarıyor sonuçta :)

Son düzenleme:

Cleen

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
416
0
İzmir
Eline sağlık dostum, bu sıralar benim öğrenci arkadaşa lazım ona öğreteyim bari :)

kotku

Üye
24 Ocak 2010
100
0
yardım

Denendim çalışıyor çook sağolasın :D En iyi yöntem bu bence. Kendiminkinde işe yaradı bir de yan komşununkini kırdım :D

Bu arada sadece normal bir laptop kullanıyorsanız 5-10 metre çekiyor. Daha iyi olması için wifi adaptörü olursa daha iyi olur. Bende wifi adaptörü olsaydı 10 tane kırmıştım şimdiye :) Bütün wifiler uzakta 2-3 çekiyor ama laptopun hotspotu oraya yetişmiyor. Neyse işe yarıyor sonuçta :)

yönlendirme sayfasını Huwaeimi ayarladın yoksa ingilizce mi? Ben Huwaiye değilde Airties modeme yönlensin istiyorum

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
Ben Huawei değilde Airties marka modemin giriş sayfasına yönlendirilmesini istiyorum. Bunu nasıl yapabiliriz kardeş

Airties Arayüzüne ait fotoları atarsan ayarlayabilirim sanırım.

Yorumun için teşekkürler dostum.Ben laptop kullanıyorum yanında ayriyetten wifi adaptör var.Pencerenin dışına çıkartıyorum.3 tane wifi oluyor 15 tane wifi ve yönü iyi ayarladınmı kopma sorunu da olmuyor.Yorumunu konuya kanıt olsun diye ekliyorum.

Ellerine sağlık.

Rica ederim işinize yaradıysa ne mutlu bana.

#!/

Uzman üye
9 Mar 2016
1,323
2
TEM
Kardeş bu arada indexteki modem logolarını düzenlesek bir sorun olmaz değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.