Fluxion ile Wifi Hack - Piyasadaki En iyi WİFİ HACK Programı - Resimli Anlatım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
yönlendirme sayfasını Huwaeimi ayarladın yoksa ingilizce mi? Ben Huwaiye değilde Airties modeme yönlensin istiyorum

Dostum senin için uğraşıp Airties Sahte sayfayı yaptım.Linki konunun sonuna ekledim.Klasör ismi huwaei-eng olarak geçiyor yine.Aynı klasöre atacaksın ismini değiştirmeden yoksa çalışmaz.Huawei yazacak ama airties sayfa gelecek.Benziyor mu alttaki sayfa ?

MJqVGQ.jpg

Kardeş bu arada indexteki modem logolarını düzenlesek bir sorun olmaz değil mi?

Sorun olmaz dostum.Yukarıda yazdığım gibi Klasör isimleri ve resimlerin isimleri aynı olarak kalması lazım.İstek modem markası varsa yardımcı olursan ekleyebilirim.

Kolay Gelsin...

kotku

Üye
24 Ocak 2010
100
0
Teşekkür ederim kardeş. Birde nasıl yaptığını anlatsan da başka modem arayüzler için zahmet vermeyelim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
Teşekkür ederim kardeş. Birde nasıl yaptığını anlatsan da başka modem arayüzler için zahmet vermeyelim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dosyaların içindeki house ve house1 adlı resimleri değiştirmen yeterli.Kaydederken yine aynı isimde olması gerekiyor.Google dan arayüzün uygun bir fotosunu bulup orta kısmını kesmen gerekiyor.Yani biraz uğraştırır ama temelde çok kolay.

Yaptığım arayüzü deneyip sonucu yazarsanız çok iyi olur.

#!/

Uzman üye
9 Mar 2016
1,323
2
TEM
Arkadaşlar wifislaxta çalışıyor.
dostum airtiesi indirdim ama huawei indexi var?

afyonteam

Yeni üye
27 Ocak 2016
40
0
Yorumun için teşşekür ediyorum.Konuya kanıt olarak ekliyorum.

Rica ederim
Airtes modem dosyasını indirdim sahte airtes sayfasını gösterdim ama kırdığım ağ galiba airtes değildi aslında fake modem sayfası modeminizi guncellemek için şifrenizi giriniz Vs gibi olursa daha çok kurban düşer diye tahmin ediyorum sosyal mühendislik açısından

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
Rica ederim
Airtes modem dosyasını indirdim sahte airtes sayfasını gösterdim ama kırdığım ağ galiba airtes değildi aslında fake modem sayfası modeminizi guncellemek için şifrenizi giriniz Vs gibi olursa daha çok kurban düşer diye tahmin ediyorum sosyal mühendislik açısından

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk başta öyle düşünmüştüm ama insanlar genelde kendi modeminin markasını bile bilmiyor.Sadece servis sağlayıcısını biliyor.Şimdi modem güncellemesi felan yazarsak anlamayabilirler böylesi daha basit.Zaten doğru şifreyi girince yönlendirdiği için şüphelenmiyorlar.

Tavsiyem eğer başka bir ağa bağlanırsan bilgisayarının ismini değiştir.Admin system android-324141 filan yapki anlaşılmasın.mesela pc 'nin ismi hasan ise arayüzde hasan diye çıkar ve wifi ağının sahibi hasan diye birine wifi şifresi vermediğini bildiği için direk şifreyi değiştirir.Bilmem anlatabildim mi.

namselo

Yeni üye
23 Haz 2015
40
0
öncelikle konu için teşekkürler.. şunu belirtmeliyimki wifislaxde %100 çalışıyor. ben bu linset işini belki yalansız bi 50 defa denedim, https işi meğer çözümsüzmüş fakat her ağızdan bir laf çıktığı için ''yok şunu deneyin, yok bunu deneyin, ben bunu ayarladım indirin bu lintekini'' gibi yazılar görüp hevesle indirdim hepside hüsrandı. bu çalıştı fakat şunları sormak istiyorum umarım yanıtlar gelir.
vmware den wifislaxden en başta deniyim dedim linuxda apt kodlarıyla uğraşmamak için düşündüğüm gibide çalıştı o kısım fakat handshake yakalama kısmında pcnin windowsda bağlı olduğu ağı deniyorum bu sırada telefonumda ağa bağlı handshake yakalıyor ama diyelim ağa sadece pc bağlı veya başka bi ağda deniyorum yine benim pc bağlı handshake yakalayamıyor. hadi diyelim handshake kısmını geçtik yakaladım, aynı pcnın wındowsundanda bağlanıyorum fake ap e telefondanda, telefondan on numara her sitede çalışıyorken, pcde böyle acaip acaip işler yapıyor hatta doğrusu çalışmıyor diyebiliriz. ne alaka ben anlamadım acaba wifislaxmi tutarsız dicem bu seferde linuxda deniyim dedim apt kodlarını çalıştıramadım hata verdi.
şaka maka daha önceki linset konularında mobil tablet bağlıysa denemeyin çalışmaz pc varsa çalışır denen konular vardı gerçi hiç bi şekilde çalışmıyordu onlar, bunda da mobil tıkır tıkır çalışıyor handshake kısmından şifre girmesine kadar, pc bağlanınca sallamıyor sanki yönlendirme bile yapmıyor bakıyorum denemiyor bile..

namselo

Yeni üye
23 Haz 2015
40
0
öncelikle konu için teşekkürler.. şunu belirtmeliyimki wifislaxde %100 çalışıyor. ben bu linset işini belki yalansız bi 50 defa denedim, https işi meğer çözümsüzmüş fakat her ağızdan bir laf çıktığı için ''yok şunu deneyin, yok bunu deneyin, ben bunu ayarladım indirin bu lintekini'' gibi yazılar görüp hevesle indirdim hepside hüsrandı. bu çalıştı fakat şunları sormak istiyorum umarım yanıtlar gelir.
vmware den wifislaxden en başta deniyim dedim linuxda apt kodlarıyla uğraşmamak için düşündüğüm gibide çalıştı o kısım fakat handshake yakalama kısmında pcnin windowsda bağlı olduğu ağı deniyorum bu sırada telefonumda ağa bağlı handshake yakalıyor ama diyelim ağa sadece pc bağlı veya başka bi ağda deniyorum yine benim pc bağlı handshake yakalayamıyor. hadi diyelim handshake kısmını geçtik yakaladım, aynı pcnın wındowsundanda bağlanıyorum fake ap e telefondanda, telefondan on numara her sitede çalışıyorken, pcde böyle acaip acaip işler yapıyor hatta doğrusu çalışmıyor diyebiliriz. ne alaka ben anlamadım acaba wifislaxmi tutarsız dicem bu seferde linuxda deniyim dedim apt kodlarını çalıştıramadım hata verdi.
şaka maka daha önceki linset konularında mobil tablet bağlıysa denemeyin çalışmaz pc varsa çalışır denen konular vardı gerçi hiç bi şekilde çalışmıyordu onlar, bunda da mobil tıkır tıkır çalışıyor handshake kısmından şifre girmesine kadar, pc bağlanınca sallamıyor sanki yönlendirme bile yapmıyor bakıyorum denemiyor bile..

biraz daha deniyim dedim daha açık konuşmak gerekirse FakeDNS diye sekme açılıyor ve o sekmede kurban hangi ap e girerse onu 192.168.1.1 e yönlendirdiğini gösteriyor ya işte o işlemi pc bağlıyken hiç denemiyor bile fakat mobil bağlıyken telefondan hangi siteye girersem giriyim çatır çatır 192.168.1.1 e bağlamaya çalıştığını gösteriyor ki başarıyorda.. bu arada bazı modemlerde DHCP sekmesi gelmiyor dolayısıyla fake ap kurmuyor diğer 3 sekme açılıyor ama işe yaramıyor haliyle

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
biraz daha deniyim dedim daha açık konuşmak gerekirse FakeDNS diye sekme açılıyor ve o sekmede kurban hangi ap e girerse onu 192.168.1.1 e yönlendirdiğini gösteriyor ya işte o işlemi pc bağlıyken hiç denemiyor bile fakat mobil bağlıyken telefondan hangi siteye girersem giriyim çatır çatır 192.168.1.1 e bağlamaya çalıştığını gösteriyor ki başarıyorda.. bu arada bazı modemlerde DHCP sekmesi gelmiyor dolayısıyla fake ap kurmuyor diğer 3 sekme açılıyor ama işe yaramıyor haliyle

Yazdıklarını okudum.Pc'den denemedim dediğim doğru olabilir.Bana sorarsan telefondan çalışmasını pc den çalışmasına tercih ederim.Neticede telefonu olan herkesin bir pc'si yok.
Fake ap kurmuyor dediğin kısma gelirsek sanırım sebebi Wifi sinyalinin çok düşük olması.

Ellerine Sağlık Kardelim Güzel Konu :D

Rica ederim ne demek.

Energizer01

Katılımcı Üye
5 Nis 2013
661
1
/root
Eline sağlık kardeşim, komutları da kod satırına eklersen seviniriz iki saat yazmak için uğraşmayalım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.