Fluxion ile Wifi Hack - Piyasadaki En iyi WİFİ HACK Programı - Resimli Anlatım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeciSion

Katılımcı Üye
28 Haz 2016
378
0
Güzel Konu Ellerine Sağlık Sık Kullanılanlara Aldım :) - İYİ FORUMLAR :trl

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0

versen5656

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
3,372
7
Eğer vmware virtualbox gibi sanal sunucudan bağlanıyorsan laptopunkini görmez.Live modda usb ile bağlanırsan görür.Yine de görmüyorsa ayriyetten bir wifi adaptör alman gerekir.

Yorumun için teşekkürler.

Arkadaşlar pm atmak yerine buraya yazarsanız sorunları, herkesin yararına olur.

eyw ustad

Eternal E

Yeni üye
24 Eyl 2016
35
0
Dostlar,hala güncel olarak kullanan var mı? Wifislax'ta linset yöntemini kullanıyordum.Bende WifiSLAX da yönlendirme sıkıntısı yaşıyordum ve bunu gördükten sonra denemeye karar verdim.Şu an da yüklüyorum.VmWare ile kurup deneyeceğim.Olumlu / Olumsuz yorumlarımı yazacağım.

daruga51

Yeni üye
2 Tem 2015
23
0
Salsiri yaptigimiz neti kesiyir ama karşı tarafa şifre ekranı gitmiyor. Handshake yapamıyor yani.
Kendi ağım dahil birçok ağda denedim

Eternal E

Yeni üye
24 Eyl 2016
35
0
An itibari ile kurulumu gerçekleştirip kullanmakta bulunuyorum.Şunu diyebilirim ki ; wifislax da mevcut olan Linset yönteminden bin kat daha iş yapar bir yöntem.Lakin tek sıkıntım olan handshake sıkıntısı var,handshake yakalamıyor çoğu zaman..Onun dışında harika,PC den etkili olmuyor lakin kurban telefondan girdiği zaman yukarıda oturum aç bildirimi geliyor,tıkladığı anda ise fake sayfa açılıyor :))

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
An itibari ile kurulumu gerçekleştirip kullanmakta bulunuyorum.Şunu diyebilirim ki ; wifislax da mevcut olan Linset yönteminden bin kat daha iş yapar bir yöntem.Lakin tek sıkıntım olan handshake sıkıntısı var,handshake yakalamıyor çoğu zaman..Onun dışında harika,PC den etkili olmuyor lakin kurban telefondan girdiği zaman yukarıda oturum aç bildirimi geliyor,tıkladığı anda ise fake sayfa açılıyor :))

handshake için yakınlık önemli birde ilk seçenek ile bulmuyorsa mdk3 olan seçeneği dene öyle buluyor.Linsetten daha gelişmiş en azından modem sayfası çeşitliliği var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.