Format Atmanın Yararları Ve Zararları //TheKar1zma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qlady

Üye
22 Ağu 2010
64
1
arkadaşlar windows 8 kurdum laptopa sonra wındows 8.1 ındırdım mıcrosofttan kuruldu ve suan bılgısayarım 15 dk oldukdan sonra donup kalıyor naapmam gerekıyor virüs bulasmış olabilirmi bilader kullandı çünkü biraz tarama bıle yapamıyorum 15 dakıkada doluyor lütfen yardım

Dark FedaiS

Yeni üye
24 Şub 2014
50
0
İstanbul
arkadaşlar windows 8 kurdum laptopa sonra wındows 8.1 ındırdım mıcrosofttan kuruldu ve suan bılgısayarım 15 dk oldukdan sonra donup kalıyor naapmam gerekıyor virüs bulasmış olabilirmi bilader kullandı çünkü biraz tarama bıle yapamıyorum 15 dakıkada doluyor lütfen yardım

Yardım Merkezine Konu Aç //

~KüRŞaD~

Yeni üye
15 Nis 2011
26
0
Ankara
Bu konuyu diğer sitelerde de gördüm hepsi buradan kopyalayıp yapıştırmış. Uzmanız ismi bile geçiyor :D İşte buradan da anlayabiliriz ki THTnin kalitesi tartışılmaz

Eline Sağlık Üstad

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar

Bu konuyu diğer sitelerde de gördüm hepsi buradan kopyalayıp yapıştırmış. Uzmanız ismi bile geçiyor :D İşte buradan da anlayabiliriz ki THTnin kalitesi tartışılmaz

Eline Sağlık Üstad

aynen bende gördüm o konuları gülüp geçiyorum boşver bizim kalitemiz ortada :D

mikimouse

Üye
19 Eki 2009
230
0
k.maras
bu konuyu yazan arkadasa katılıyorum hardisk e zarar veriyor format zamanla asınıyor kafa atıyor en güzeli program ekle kaldırdan gereksiz programları kaldır sonra combofix ile pc temizle ...!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.