Format Atmanın Yararları Ve Zararları //TheKar1zma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

awalaheks

Yeni üye
23 Ağu 2007
34
0
Hatay
Wın 8.1 pro yükledim oyun oynarken RAM yüzdesi %99 a cıkıyordu sildim
Wın 7 ultimate yukledık guncellestırmede sıkıntı vardı sildim
Wın professional yukledım bılgısayar hızına denk degıldi sildim
En son Wın 8.1 Single Language 64 bit yukledim bunuda suanda kullanıyorum ve oyunlarda nasıldır bilmıyorum denemedım daha :)

Ustam bunu yazma sebebim devamlı oyun oynayan birisiyim, 4gb RAM 4gb Ekran kartım var INVIDIA GT 420 kullanıyorum önerebileceğin Win varmıdır oyun için..

Kolay gelsin.

huam007

Yeni üye
10 Şub 2015
1
0
Antalya
Kardeşim formak atımda gerekli olan dosyaları kendisine ayıt olan değil örnek flash player gibi pgramları nelerdir yardımcı olurmusun

burty123

Yeni üye
8 Ocak 2013
32
0
BEn kendim teknik servis işiyle uğraşıyorum bu söylenenlere katılmıyorum cunku format dedıgımızde ınsanların aklına farklı seyler gelıyor format denılen olay işletim sisteminin silinip yeniden yüklenmesidir sonucta bir program siliyorsun yeni bir yazılım yüklüyorsun zaten disklerimiz mekanik bir parcadır ssdler harıc bir zararı olacagını dusunmuyorum

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Toplamda 7-8 kere format atmışımdır. ( Bir kere sinirlendim 5 kere üst üste format attım )onun haricinde çok az.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.