FormBuddy'den Facebook Nasıl Alınır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilimselmaymun

Yeni üye
9 Kas 2011
10
0
Hocam beni biraz dhaa aydınlatırmısn. şimdi formbuddy üye oldum dediklerini yapıp kodu aldım.

birde hotmaili sayfa kodundan alıp .html yaptım ve notepadla açtım

peki formbuddyden aldıgım kodu .html yani fakenin neresine yerleştiricemki mail gelsin?
birisin bana ayrıntılı anlatabilirmi rica etsem

surades

Yeni üye
9 Ocak 2011
4
0
@iSyankaraLı

Merhaba,

Facebook fake html var elimde, fakat bir türlü linke çeviremiyorum. Sizin yönteminizi denedim;

Free hosting bütün bilgileri dolduruyorum, fakat soru bölümü hata veriyor; ERROR: Your capcha test answer was incorrect. Please try it again. bir türlü açamadım. lütfen yardım eder misiniz?

Likemany

Yeni üye
7 Şub 2012
1
0
s.a beyler ben bu işlerde acemiyim ben herşeyi yaptım fakemi arkadaşa yolladğmda bana sayfa görüntülenemiyor diyo arkadaşım . ne yapmalıyım acil cevap verebilirmisiniz

zorbey72

Yeni üye
27 Eyl 2011
29
0
Batman Türkiyee
Access Denied

FormBuddy is unable to process the form because of one more of the following reasons:
  • Possible phising attempt
  • You had submitted a form embedded in a e-mail message
  • The webmaster of the site could have been using SPAM to promote his/her website
  • Other possible violations of FormBuddy's terms of service
If you are the webmaster of this site, please note that you cannot test your forms by storing them in your hard disk. You must upload them to your website in order to test them. Please see our FAQ for more details.
This error message has been automatically generated by our servers and if you feel that this is in error, please contact us, clearly mentioning the exact URL of the form
Please click here to report abuse of FormBuddy's services

Bu Hatayı Alıyorum LütFen YaRdımmmmm

Soilw0rk

Katılımcı Üye
29 Nis 2012
810
0
Beyler Fakeyi yaptım başkalarına nasıl yedirebilirim link ile bi yolu var mı :twist:twist

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.