FormBuddy'den Facebook Nasıl Alınır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 Ocak 2011
190
0
abi belirtmişsin ilk gösterdiğimde formbuddyde bn son aşamada takıldım action diye yer var bu kısmı almanız yeterli değişsin o kodları napıcam :D onu bilmiyorum

LordSensible

Yeni üye
19 Ocak 2011
11
0
Merhaba arkadaşlar.Bu resimdeki İsyankaralı üstadımızın vermiş olduğu 2011 hotmail fake i

hotmailw.jpg

Ben bunu internet explorerdan Sayfa>Kaynağı Göster>Tümünü Seç>Kopyala ... ile alıp bir notdefterinde editlediğimde , kendi formmail kodumu yapıştırdığımda sayfa şu şekilde bozuluyor...

editli.jpg

Arkadaşlar ne yaparsam bozulma olmaz bu htm de, hangi programla editlemem gerekiyor.Şimdiden çok teşekkürler

dewiller007

Yeni üye
30 Ocak 2011
9
0
Arkadaşlar bana bir yardım edin. Ben bu sayfadaki gibi imageshack sitesinden upload edilmiş fotoğrafları göremiyorum sadece bu sayfada değil diğer sayfalarda da. Lütfen bana yardım edin. Özel mesaj atabilrseniz sevinirim. Teşekkür ederim. Bana yardım edilince konuya tekrar bakacağım formmaili biliyorum ama sanırım bu biraz daha farklı. Gerekirse teşekkür ederim :)

hack hunter

Katılımcı Üye
24 Şub 2011
499
0
cyber city
artık herkes öğrendi fake nedir nasılyapılır tekrara tekrar anlatmaya gerk yok sanırım daha iyiy paylaşımlarda bulunursak daha iyiy olur saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.