⭐ Forum Genel Sohbet ⭐

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany
İyi geceler arkadaşlar nasılsınız sarjım dayanırsa zabaha kadar burdayım benim gibi zabaha kadar kalanlar varmı

İyi geceler karantina nasıl gidiyor?
Valla hocam ilk başlarda güzel geçiyordu da sonradan bozdu be ya çok canım sıkılıyor sizin nasıl geçiyor hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:

ogoktas14

Üye
3 Nis 2020
182
5
hackerone
valla sevgili dostlarım karantina da boşdurmayalım herkes bir şey yapsın kimi yazılım dillerini öğrensin kimi kali linuxu baştan aşşağı öğrensin her alanda kendimizi geliştirelim bu büyük fırsat
iyi geceler

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
140
-
Kalp pilleri hacklenebiliyor peki engelli insanlar için yapılan beyin çipi hacklenebilirmi?
Not:Wifi bağlantısı yoktur

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany
Kalp pilleri hacklenebiliyor peki engelli insanlar için yapılan beyin çipi hacklenebilirmi?
Not:Wifi bağlantısı yoktur
wi fi bağlantısı mı oluyor beyin çiplerinde veya beyin çipi diye bir şey var mı ilk defa böyle bir soru gördüm diye şaşırdım neyse çipte wi fi bağlantısı yok ise biraz zor ama bence ginede hacklenir hiç bir sistem güvenli değildir
ben bi çaya bakıp geliyorum

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,388
51
İyi geceler arkadaşlar nasılsınız sarjım dayanırsa zabaha kadar burdayım benim gibi zabaha kadar kalanlar varmı

Valla hocam ilk başlarda güzel geçiyordu da sonradan bozdu be ya çok canım sıkılıyor sizin nasıl geçiyor hocam

Şu sıralar baya değişik geçiyor zamanım olursa siber güvenlik canlı yayınları izliyorum onun dışında şu sıralar pythondaki pyqt'ye takmış durumdayım bakalım becerebilirsem bir arayüz yazcam pythondaki bir tool a

30 Tem 2016
222
0
1337
Uyku düzeni mi kalmış her şey tersine döndü sabah yatıyorum gece kalkıyorum

Ha birde legend online falan oynayan varsa gelsin takılalım

Moderatör tarafında düzenlendi:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Şunu söylemiş olmak istedim.. Ya ben pek pislik, pek kindar bir adammışım. Bu Covid ile Amerikalıların pis, aptal ve de bencil bir millet oldukları ortaya çıktı ya, bugün en az 3 saat Amerikalı trolledim. Trolleme konusunda da uzmanlaşmışım, cevap bile veremediler.

Ama şimdi düşünüyorum, yahu orada masum insanlar ölüyor, benim yaptığıma bak.. Kendimden utandım. Demek ki senelerdir Türkiye'nin şusuna busuna laf ede ede beni fena kızdırmışlar, içimde kalmış.

Pislik biri olduğumu itiraf ettim, rahatladım. İyi geceler arkadaşlar, ben daha en az 3-4 saat ofisteyim.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Hunter rütbesi kime veriliyor ne iş yaparlar bilen varsa yazabilirmi ?

Sadece bir bıçakla ormanda bir gece geçirmeli ve geri döndüğünde ne olursa olsun - tavşan bile olur - avladığın bir hayvanın kürkünü getirmelisin.

Bak ben bendeki rütbeyi almak için 2 yıl body çalıştım, şahane göğüs omuz kası yaptım ancak alabildim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.