⭐ Forum Genel Sohbet ⭐

ShadowGirl

Üye
2 Nis 2020
114
0
Daegu
Sadece bir bıçakla ormanda bir gece geçirmeli ve geri döndüğünde ne olursa olsun - tavşan bile olur - avladığın bir hayvanın kürkünü getirmelisin.

Bak ben bendeki rütbeyi almak için 2 yıl body çalıştım, şahane göğüs omuz kası yaptım ancak alabildim.

dur tahmin edeyim: trol

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
dur tahmin edeyim: trol

Kesinlikle hayır... Bak yukarda Rozzz onayladı. Vulnerability aramayı öğrenmeden önce, ıssız bir ormanın sessizliğinde bir tavşanın patilerinin pıtırtısını duymayı öğrenmen gerekir önce.

Ormandan dönünce dönüşümün tamamlanmıştır ve artık bilişim altyapını kurmaya başlayabilirsin. Ama önce avlanmak şart.

S79 MeDuSa

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
339
5
Kesinlikle hayır... Bak yukarda @Rozzz onayladı. Vulnerability aramayı öğrenmeden önce, ıssız bir ormanın sessizliğinde bir tavşanın patilerinin pıtırtısını duymayı öğrenmen gerekir önce.

Ormandan dönünce dönüşümün tamamlanmıştır ve artık bilişim altyapını kurmaya başlayabilirsin. Ama önce avlanmak şart.

Kısaca Avcı

8 Kas 2019
202
0
Mezar
Sadece bir bıçakla ormanda bir gece geçirmeli ve geri döndüğünde ne olursa olsun - tavşan bile olur - avladığın bir hayvanın kürkünü getirmelisin.

Bak ben bendeki rütbeyi almak için 2 yıl body çalıştım, şahane göğüs omuz kası yaptım ancak alabildim.

Peki bu rütbe kim tarafından veriliyor?

Jeunx

Yeni üye
21 Nis 2020
24
5
Selam, aramızda openGL kütüphanesini kullanan ve oyun/uygulama yapmış kimse var mı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.