Forumda Dikkatinizi Çeken İsimler

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Cevap: Dikkatinizi çeken isimler

Ⱨ₳₵₭ĐɆⱤ₮;9148073' Alıntı:

Alıntı diyip kopyalasam ben de kolay derim..

giphy.gif

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
25
Kocaeli

ÜYE -> İllallah çektirten Par4d0x1D & Öz kardeşim 0wL & Forumda tanışıp aşağı mahallede oturduğunu öğrenince reelde de biçok kez buluştuğumuz, çok şey paylaştığımız kardeşim akovskiniz
ISTIHBARAT -> Kardeşim gibidir нydrαтнαlleѕ
BASIN VE MEDYA EKİBİ -> Tanıdığım en efendi insanlardan biri Brave-King
MODERATOR -> csgo'da hs atmaya bayıldığım arkadaşım Eronmay
YARDIMSEVER -> Tek geçerim oldnco
ADMINISTRATOR -> Emeği çoktur üstümde sağolsun abim Baysal
TEAM ÜYESİ -> Bizim timden dışarıyı çok bilmiyorum ama reelden çağırdığım arkadaşım Tommy Angelo & Forumda tanışıp yan ilçede yaşadığını öğrendikten sonra reelde de bikaç kez buluştuğumuz dRose98 & Timimizin baş belası, hevesli geleceğin dilcisi kardeşim M3m0ry & Konularını ayrı kendisini ayrı sevdiğim, çok ahım şahım tanımasam da takip ettiğim ve kötü bişi yaptığını ne duyduğum ne işittiğim arkadaşım 'blackcoder

Yazmamışsın bunu da ama ben ekliyim:
ÜDY -> Ne kadar anlatsam az, en iyisi hiç anlatmıyım o ve ben biliyoz neyin ne olduğunu <<33 "P4RS & Büyük adamdır, ondan kralı var mı diye her gün sorguluyom ntyLromnS & Hemşehrim, gurbetçi abim (bi ara yanına kaçacam inş) ch_arli41

Son düzenleme:

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
1,172

Aaa bende varım :kahkaha

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
88
22

Aseray sağolsun grafik işine başlamadan önce kendi arşivlerini benimle paylaşmıştı. 2nokta önceden konuştuğum şimdi haber alamadığım kral adam.

Rain Man1

Yeni üye
7 Tem 2020
47
0

Ben: Nasıl teşekkür kasabalirim abi
1titanik: tanıdığın tanımadığın sülalesinden atasına kadar etiketleyerek

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
710
7
-
PALA şu ana kadar moderasyonun görmüş en çalışkan adamı ve en ilgili üdy, o gidince çöküş oldu.
RootAdam
@ нydrαтнαlleѕ Zenotron TheRealR tanıdığım en sağlam istihbaratçılar
Brave-King adamın dibi. Kimseyi üzmeyen satmayan abi gibi abi.
Son olarak 2 isim daha var Teorina ve ArgenD0S en sağlam grafikerler

İstihbaratçıyız moruq :D :D

La beni almadın beni almadınnnn

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.