Forumda Dikkatinizi Çeken İsimler

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-
Cevap: Dikkatinizi çeken isimler

Tahmin edeyim, zavallı bir adamın cihazını server olarak kullandığımdan onun adı bazı yerlerde ben olarak geçiyor, Forcepoint diye bir şirket yakalamış, bir de Eskişehir'de zannediliyorum. (Ömrümde gitmedim.).. O adamın facebook'unu buldun ve adam kel. Bildim mi?

Üstad bizim ailede erkeklerin saçı dökülmez. Zerre kellik yok ki bende :D

Hic yok mu kel tuhaf illa çıkıyor

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
1,171

Bu nicki bulmak yıllarımı aldı... :trl

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
958

Bizi Adam Yerine Koymamış Neyse Sorun Yok :)

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
113
uzay

ZuL-RaA

@"aqua

@P4RS

@M3m0ry

@LosT

@Laurange

@HELLOBOYS

@Profesör
SiyahYunus

@Ghost Killer

@'ReDLiNe

@M3TA

@Ⱨ₳₵₭ĐɆⱤ₮
SultanATSIZ

@Gauloran

@kanserojen

@SinyorProfesorS

@ElzemEX

@Bykurabiye

@ᴄʀᴜᴇʟ
XCodeExpertX

@bay404

@MendeburMarul

@Rey

@'Suskun

@Rick Grimes
X-Code

@нydrαтнαlleѕ

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.