Gizlilik Paketi - Yüksek Güvenlik (İlk ve Tek) İnternette Görünmez Olun //By Okeans

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CengisKhan

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
329
0
Kardeşim allah bin kere razı olsun çok aradığım ama bulamadığım şeyleri çıkarttın karşıma :)

02d3

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,581
1
LA
IPVanish, Amerika kaynaklıdır. Data tutma zorunlulukları vardır. MulladVPN kullanın.

Okeans

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
618
0
Nereye....
Kardeşim allah bin kere razı olsun çok aradığım ama bulamadığım şeyleri çıkarttın karşıma :)
ben teşekkür ederim kardeşim
İşte bu eline sağlık
eyvallah kardeşim

IPVanish, Amerika kaynaklıdır. Data tutma zorunlulukları vardır. MulladVPN kullanın.
ne dediğini pek anlayamadım fakat ipvanish kesinlikle log tutmamaktadır çok hızlıdır normal internet hızınızda kullanırsınız türkiyede dahi hostları var ayrıca çok çok fazla ip ve serverları var zaten dünyanın en iyisi diyebiliriz.

18 Tem 2015
191
1
İstanbul
Hocam Çok Teşekkür Ederim bide Sorucam sorucam ama nereye sorucam bilemedim hangi konuya bni savcılıga şikayette bulundular ve buyuk ihtimal başıma iş açılcak :D File Shredder programı 100 de 100 işe yararmı yada bildiniz para ile satılan program var sa özelden veya burdan atma imkanınız varmı Bu işlere yeni başladım pek bi bilgim yok kısa zamandada başıma iş açmayı becerdim bi el atabilirmisiniz acaba biliosanız :(

Okeans

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
618
0
Nereye....
Hocam Çok Teşekkür Ederim bide Sorucam sorucam ama nereye sorucam bilemedim hangi konuya bni savcılıga şikayette bulundular ve buyuk ihtimal başıma iş açılcak :D File Shredder programı 100 de 100 işe yararmı yada bildiniz para ile satılan program var sa özelden veya burdan atma imkanınız varmı Bu işlere yeni başladım pek bi bilgim yok kısa zamandada başıma iş açmayı becerdim bi el atabilirmisiniz acaba biliosanız :(
file shredder kesinlikle işe yarar file shredder ile amlatilan sekilde temizlik yap bide format at gecmisteki hersey silinir bulunmasi imkansiz ama istersen yeni hdd al kolay ve kesin cozum eskisinide mikrodalgaya falan at yada yak kaybet bi sekilde

HAML3T

Katılımcı Üye
4 Şub 2015
286
0
yararlı bir konu kardeşim ama bitlocker da backdoor var ve log tutuyor ben ismini vermek istemediğim bi program kullanıyorum fbı internetten kaldırdı çünkü o programın koydu şifreleme algoritmasını kimse çözemedi şimdiye kadar

Okeans

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
618
0
Nereye....
yararlı bir konu kardeşim ama bitlocker da backdoor var ve log tutuyor ben ismini vermek istemediğim bi program kullanıyorum fbı internetten kaldırdı çünkü o programın koydu şifreleme algoritmasını kimse çözemedi şimdiye kadar

ismini söylemenin bir zararı olmaz ayrıca file shredder programıda bütün log ve kalıntıları siliyor paketteki programlar birbirini destekliyor

Okeans

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
618
0
Nereye....
Bitlocker yerine truecrypt yada veralocker daha iyi olur bence.Onun dışında yararlı paylaşım olmuş ve tek eksiği pc'deki tüm bağlantıları tor'a bağlamak, çünkü sadece browser kullanarak hacking yapılmıyor ve cyberghost büyük ihtimalle log tutuyordur.
Encryption Software VeraCrypt 1.12 Adds New PIM Feature To Boost Password Security
Merhaba kardeşim bir kaç açıklama yapicam cyberghost log tutmuyor ve trucrypt kendi sitesinde dahi açıkladı bitlocker trucryptan daha güvenli diye zaten bitlocker windowsun onerdigi bir program. tor demissin cyberghostta tor gibi guvenlik sagliyor zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.