♥ Günün Sözü ♥

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,161
24
Anlayamıyorum dediğinde başlıyorsun anlamaya Göremeyişini kabullendiğinde Görünüyor pek çok şey Ve ne kadar biliyorsan acizliğini O kadar güçleniyorsun inancınla Çünki inançsızlıktır Zayıf düşüren Nefrete Kine Öfkeye sürekleyen

mehmet t

Katılımcı Üye
31 Eki 2013
626
0
nereye....
Ey Hamza !

Gördüğün hiçbir şeyden korkmazsin bu doğru.
Fakat heybetini gizli tut.
YÜRÜYÜŞÜN ÖLÜMÜ KORKUTUYOR.

Hz.Muhammed (SAV)

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,161
24
hep arzun huzur vermez, yalandır olumsuzda da mutluluk vardır bin yalan seni seviyorum dan bir gerçek sevmiyorum evladır!

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,161
24
İnanması zor,
Katlanması güç ama,
Alışıyor insan bir müddet sonra yaşamaya.
Sırtının ortasında onlarca bıçakla...

cCc MeRaL cCc

Uzman üye
19 Nis 2009
1,089
0
Gurbet
"Zamanım yok" ne demek ? Gün bana 24 sana 15 saat mi ? Niyetim yok desene sen şuna. Bahane üretmeyi bırakın, sevdiklerinize vakit ayırın. "Eğer bir şeyi gerçekten yapmak istiyorsan bir yolunu bulursun. İstemiyorsan bir mazeret bulursun." ...

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Bırakacağın eli hiç tutma,
Tutacağın eli ise hiç bırakma.
Sahte sevgilere gül olmaktansa,
Gerçek sevgiye diken ol...

- Hz. Mevlana

cCc MeRaL cCc

Uzman üye
19 Nis 2009
1,089
0
Gurbet
Kelebek gibidir aşk. Peşinden koştukça senden kaçar. En iyisi bırak uçsun, Belki hiç beklemediğin bir anda gelip omzuna kon...

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,161
24
Bir güne daha böyle başlamak
Pencereden bakıp hep boşlamak
Donar ellerim susar dillerim
Utanmasam hala beklerim

BYEmre42

Katılımcı Üye
13 Mar 2013
912
0
Konya-Bozkır
''Dünya Hayatı,uyuyan adama benzer.O,uykusunda kendini sevindirici ve üzücü bir yığın olay içinde görür ve kendini bütünüyle bu olaylara vermişken birden uyanıverir.''

cCc MeRaL cCc

Uzman üye
19 Nis 2009
1,089
0
Gurbet
Kadınlar, çiçekleri çokmu sever ? hayır..! kadıηlar; çiçekleri değil, çiçek alacak duyguya sahip erkekleri çok Severler...! ...

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,161
24
Hasarsız kul olmaz
Hasarımızla sevin bizi..

ilgisiz adam diye bir şey yoktur ilgilendiği sen değilsindir
o kadar..

herakles .

Son düzenleme:

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,161
24
SUSMAK!!..
Bazen hata' dır.
Bazen haya' dır..
Bazen Aşk' tır..
Ve..Bazen ''sükutta'' saklıdır,
En derin kırgınlıklar...
UNUTMA...
'Birbirlerini en çok büyüleyenler,
birbirlerini en çok tamamlayanlardır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.