♥ Günün Sözü ♥

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,161
24
Yine buruk geceler;
Yine düştü yangın ruhuma..
Sevin sen de yüreğim,
Bugün arefe, yarın Cuma..

cCc MeRaL cCc

Uzman üye
19 Nis 2009
1,089
0
Gurbet
İnsan; Geçmişin Hasretçisi, GeIeceğin ÖzIemcisi, Yaşadığı Anın Şikayetçisidir! ALLAH bizi şikayet değiI ŞükredenIerden eyIesin.

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Yapmak istediğimi sakalımın bir teli bile bilseydi, sakalımın o telini hemen koparır ve yakardım.

Fatih Sultan Mehmed Hân ...!

asyahasret4747

Katılımcı Üye
6 Eki 2012
412
0
Nasıl başlayacağım bilmiyorum, ellerim titriyor,
Senin can verdiğin kalbin artık ne yazık ki ritmi yok..

-Canfeza

♥..

cCc MeRaL cCc

Uzman üye
19 Nis 2009
1,089
0
Gurbet
Açlığa sabredersin adı oruç olur, dileğe sabredersin dua olur, özleme sabredersin hasret olur, sevgiye sabredersin adı aşk olur..

-Hz. Mevlâna

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,161
24
Allahın gülü dikenli yarattığına hayret edeceğiniz yerde, dikenler arasında gül yarattığına hayret ediniz. Herakles

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,161
24
Acaba uzakta olması mıdır onun en büyük cazibesi.?
Mesafe midir acaba onu her an özlenen bir düşe çeviren.?

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,161
24
İyi geceler canım derdin.
Gecenin iyiliğinden çok,
canın olma düşüncesi yeşerir dururdu içimde.

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Evet, padişah benim. Ancak siz yine de çiçekleri ona veriniz. Çünkü kendisi benim hocamdır.

Fâtih Sultân Mehmet Hân ...!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.