Hack Alanında En Başarılı Ülke ?

H3LLYB0Y

Yeni üye
25 Eyl 2012
34
0
ben en iyi hack değilde en iyi bilgisayar yazılımlarının hindistanda çıktığınnı duydum bilgisayar dersi hocamız demişti

garavolli

Üye
21 May 2007
71
0
3 gün önce 2000 kusur siteli rus serverında root oldum bumu rusyanın hack bilgisi ? güvenliği ?
Türkler her daim nereye baksam karşımda bayrağımızı her indexte görmekten onur duyuyorum.

INFeRNaL

Özel Üye
22 Nis 2009
6,516
1
Mersin
3 gün önce 2000 kusur siteli rus serverında root oldum bumu rusyanın hack bilgisi ? güvenliği ?
Türkler her daim nereye baksam karşımda bayrağımızı her indexte görmekten onur duyuyorum.

root olman gayet normal.Ülkemizinde birçok sitesi hackleniyor.Birçoğuda devlet.O şekilde kıyaslama olmaz

garavolli

Üye
21 May 2007
71
0
root olman gayet normal.Ülkemizinde birçok sitesi hackleniyor.Birçoğuda devlet.O şekilde kıyaslama olmaz

Rusya Türkiye Denilerek Genel Olarak Konuşmuş arkadaş konuyu açarken.
Profesyonel bir hackerın açtığı sitede açık olmaz olmamalıdır. Ruslarında %99'u hacker olarak biliniyor neredeyse ben ona istinaden cevap verdim eğer geneli çok iyi bilgiye sahip hacker olsalardı o büyük server'a dahi giremezdim..
şimdi gelelim bizim türkiyedeki serverlara hangisi işini tam güvenilir olarak yapıyor ? TTNET bile REDHACK grubunun saldırısına dayanamayıp fiş çekiyor ? yine 3 gün önce türkiye genelinde internet kesintisi yaşandı bırakın allah aşkına türkiyeyi kıyaslamayın hiç bir ülkeyle diğer ülkelerdeki rusya,amerika vs imkanlar bizim ülkemizde olsaydı hızımızı kimse kesemezdi...
Biz Türkler bu işte çok iyiyiz fakat imkanlarımız kısıtlı...

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Söylenenlere katılıyorum.Ancak nüfusu yok saymak yanlış olur.Çin ve amerika da bilgi yönünden üstünler.Ama Türkleri küçük görmemeliyiz.Her anlamda böyle.Günlük hayatta çok yapıyoruz bunu.'Türkdür ne yapsa yeridir' diyoruz.Öyle değil artık biz çok yüce bir milletiz.Ben hala tarihteki çok değerli buluşları türklerin yaptığını iddaa ediyorum.Japonlar yapıyor abi diyoruz.Bizim neyimiz eksik!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.