Hack yaptım, ardından savcılığa verildim. Ne yapabilirim?

ByAktif

Yeni üye
1 Nis 2013
41
0
Üstadlar Arkadaşlar Gece Takılıyordum Güzel Bir Dork Yazip Firma Sitesini Proxy Olmadan Hackledim. Ve Adamlar Savciliğa Verdiğini Söyledi Ne Yapabilirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yepp

Üye
10 Tem 2015
180
0
Abim öncelikle korkutmak için söylediyse sorun yok ama eğer gerçekten bulup verdiyse ki verebilir.
Yalvar derim. Savcının karşısında özür dile bişe yap kurtul.

The Madman

Katılımcı Üye
22 May 2014
491
0
34
Adam Verdik Dedi Loglar Var Dedi Girdiğim Dbye Ulaştiğim Üye Sayisina Kadar Söyledi. Ev Oturumu Hatta İnternetimin Markasini FLn Söyledi. Türk Sitesi.

Kardeşim ilk olarak THT'de misyon olarak Türk sitesi hacklemek aykırı. Harddiskten kurtulmak için ya yak ya da 36 kere üst üste formatla derim başka kaçışın yok. log da bırakmışsın açık ip ile de girmişsin. Shift+delete ile silme verileri çünkü polisin verileri geri çağırabilen çok özel araçları var o yüzden direk imha et harddiski.

ByAktif

Yeni üye
1 Nis 2013
41
0
Bilgisayari Yada Harddiski Alirlarmi İçinde Çok Şey Var Tek İstediğim Onlari almasinlar Savcinin Karşisinda Neden Yaptiğimi Anlatirim Suçumu İtiraf Ederim En Azindan Özrümü Dilerim.

The Madman

Katılımcı Üye
22 May 2014
491
0
34
Bilgisayari Yada Harddiski Alirlarmi İçinde Çok Şey Var Tek İstediğim Onlari almasinlar Savcinin Karşisinda Neden Yaptiğimi Anlatirim Suçumu İtiraf Ederim En Azindan Özrümü Dilerim.

O zaman vakit kaybetmeden o özel verilerini yedeğe al artık Google Drive a mı atarsın yoksa yandexe mi bilemem sonra Harddiski imha et direk hiç uğraşma.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.