Hackerlar normalde nasıl tipler?

GörkemliSektör

Yeni üye
22 Ocak 2023
15
7
Filmlerde gördüğüm gibi hackerlara özendiğim bir dönem oldu, o dönemde de kendi okulumun sunucusuna girmiştim ve hatrı sayılır bir ceza aldım, ondan sonra da bıraktım zaten
peki bu hackerlar gerçek hayatta nasıl tipler, siyah kapuşonlu tipler olmadıkları kesin ama

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
7,707
05919abf77e52e268597ea39a1c93ca4.gif

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,431
3,117
Ağ Kablolarında Geziyor
Normal insanlardan bir farkları yok genelde.
@'pump hariç, o tam olarak senin tarif ettiğin şekilde giyinen bir tip.
dürüst olmak gerekirse kendim hakkında biraz bilgi vereyim, özenmem . Ama ben çocukluktan bu yana hep içine kapanık büyüdüm. sınıfın dışlanan ve sesiz çocuğu oldum. Arka sıralarda değildim ama , ön sırada dersleri dinlerdim. Hack kitaplarım vardı bazen onları okurdum. Giyinmeye fazla özen göstermezdim, hep bir kapşonlu çeketim olurdu onu giyerdim.(Biraz parasızlıktan da kaynaklı bu xd) Kalabalık ortam , gürültülü ortam sevmiyorum. Bazen aga dediğim arkadaşlarıma bile meşgulüm diyip gitmiyorum xd. Yanlız kalmayı seviyorum yani.

Şuan ise İçine kapanıklık eskisi kadar çok değil, diğer huylarım hiç değişmedi.
not:Kapşonlu çeketim çalındı, şuan sweat giyiyorum xd
not: hekır değilim.

GörkemliSektör

Yeni üye
22 Ocak 2023
15
7
dürüst olmak gerekirse kendim hakkında biraz bilgi vereyim, özenmem . Ama ben çocukluktan bu yana hep içine kapanık büyüdüm. sınıfın dışlanan ve sesiz çocuğu oldum. Arka sıralarda değildim ama , ön sırada dersleri dinlerdim. Hack kitaplarım vardı bazen onları okurdum. Giyinmeye fazla özen göstermezdim, hep bir kapşonlu çeketim olurdu onu giyerdim.(Biraz parasızlıktan da kaynaklı bu xd) Kalabalık ortam , gürültülü ortam sevmiyorum. Bazen aga dediğim arkadaşlarıma bile meşgulüm diyip gitmiyorum xd. Yanlız kalmayı seviyorum yani.

Şuan ise İçine kapanıklık eskisi kadar çok değil, diğer huylarım hiç değişmedi.
not:Kapşonlu çeketim çalındı, şuan sweat giyiyorum xd
not: hekır değilim.
yoo hekırmışsın başkaları söyledi:
"@pump hariç, o tam olarak senin tarif ettiğin şekilde giyinen bir tip"

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,365
İçime kapanığım, asosyalim, konuşmamda sorun var (fazla hızlı ve sessiz, tiz), nihilistim, mizantropistim, sayısal zekam yüksek, yazılımla ilgilendiğim için bu işlere giriştim ve artık DDoS atabiliyorum. İntikam alabiliyorum. Kapüşonlu giyorum. Phonk dinliyorum. Hawliyim kısaca.

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,849
924
Linkedin'de Ethical Hacker diye arama yap, bazıları resimlerini de koymuş.

GörkemliSektör

Yeni üye
22 Ocak 2023
15
7
İçime kapanığım, asosyalim, konuşmamda sorun var (fazla hızlı ve sessiz, tiz), nihilistim, mizantropistim, sayısal zekam yüksek, yazılımla ilgilendiğim için bu işlere giriştim ve artık DDoS atabiliyorum. İntikam alabiliyorum. Kapüşonlu giyorum. Phonk dinliyorum. Hawliyim kısaca.
havalısın adamım! ben de DDOS atmaktan hoşlanırım ama intikam kısmını hiç denemedim, aslında o okulun sunucuna zarar vermiştim onu beni ciddiye almadılar diye öğretmenlerden intikam almak için yapmıştım

Filmlerde gördüğüm gibi hackerlara özendiğim bir dönem oldu, o dönemde de kendi okulumun sunucusuna girmiştim ve hatrı sayılır bir ceza aldım, ondan sonra da bıraktım zaten
peki bu hackerlar gerçek hayatta nasıl tipler, siyah kapuşonlu tipler olmadıkları kesin ama
Göbekli, gözlüklü ve kambur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.