Hackle kız tavlama(S.M. içerir)

Mulo56

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,158
0
Evet beyler Siirtten selamlar öncelikle, bu gün kızı etkilemek için bir şeyler yapmam lazımdı. Sinemaya götüreyim dedim, sinemayıda Andera Park diye bir alışveriş merkezinde izliyecektik. Misyonda Türk sitelerini hacklemek yasak olduğu için bende sahte bir tane site açtım .pe.hu uzantılı. Siteyede bi tane gül ekledim bide lakabını yazdım. Sonra buluştuktan sonra tabi gül de almıştım, verdim kıza gülü dedimki siteye bi girsene bakalım hangi filmler var diye kız bi girdi donup kaldı. Ne oldu falan dedim gülerek baktı hiç konuşmadan sarıldı.(Beklemediğim bi hareketti) O sarılınca bu sefer ben donup kaldım. öyle sonra uzun uzadıya konuştuk falan nasıl yaptın felan sabah beşe kadar serverda açık arıyodum, senin için hiç uyumadım dedim falan ben de baya attım iyiki varsın dedi sonra sinemaya gittik böyle işte.

Site

Yéni-Çéri

Katılımcı Üye
3 Ara 2015
607
0
Güzel yöntem ama kız biraz internetle haşır neşirse bir zaman sonra şu siteyi bi hacklesene felan diyebilir veya arkadaş arasında yayılıp sana facebook çalma istekleri gelebilir.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Güzel yöntem ama kız biraz internetle haşır neşirse bir zaman sonra şu siteyi bi hacklesene felan diyebilir veya arkadaş arasında yayılıp sana facebook çalma istekleri gelebilir.

O kolay canım.. "Güzelim yalnızdım, yalnızlığımı unutmak için yaptığım şeylerdi. Artık seni buldum, klavyeyi bıraktım." der geçer.

Mint0q

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
788
0
Evet beyler Siirtten selamlar öncelikle, bu gün kızı etkilemek için bir şeyler yapmam lazımdı. Sinemaya götüreyim dedim, sinemayıda Andera Park diye bir alışveriş merkezinde izliyecektik. Misyonda Türk sitelerini hacklemek yasak olduğu için bende sahte bir tane site açtım .pe.hu uzantılı. Siteyede bi tane gül ekledim bide lakabını yazdım. Sonra buluştuktan sonra tabi gül de almıştım, verdim kıza gülü dedimki siteye bi girsene bakalım hangi filmler var diye kız bi girdi donup kaldı. Ne oldu falan dedim gülerek baktı hiç konuşmadan sarıldı.(Beklemediğim bi hareketti) O sarılınca bu sefer ben donup kaldım. öyle sonra uzun uzadıya konuştuk falan nasıl yaptın felan sabah beşe kadar serverda açık arıyodum, senin için hiç uyumadım dedim falan ben de baya attım iyiki varsın dedi sonra sinemaya gittik böyle işte.

Site
Akşam akşam güldürdün :D

mrc2000

Katılımcı Üye
1 Şub 2015
870
0
Yemin ediyorum kafamız çok çalışıyor helal sana süper taktik bende kıza doğum gününde grafik tasarımı yaptım saatlerce uğraştım dedim bunuda ekle sabitlik konu olur :D

Mulo56

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,158
0
Kız ağır salakmış yani uzantısını hiç mi yardıgamamış benimkisi hayatta inanmaz

Dostum kızın salaklığı falan ama sonuçta yengen :) Sosyal mühendislikte işin içinde benim gibi bir tatlılığa inanmıyacakta kime inanacak ? :) Sosyal mühendislikle profösörler, millet vekilleri dolandırılıyor internet kavramını instagram ve facebook tan ibaret olarak bilen kızmı inanmayacak ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.