Hackle kız tavlama(S.M. içerir)

TrTorium

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,455
0
uid=0(root)
Dostum kızın salaklığı falan ama sonuçta yengen :) Sosyal mühendislikte işin içinde benim gibi bir tatlılığa inanmıyacakta kime inanacak ? :) Sosyal mühendislikle profösörler, millet vekilleri dolandırılıyor internet kavramını instagram ve facebook tan ibaret olarak bilen kızmı inanmayacak ?

Bizimki Domain Alsamda İnanmaz İllaki Büyük Çaplı Olacak :D Ben Napam Ölemmi :/

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere
Dostum kızın salaklığı falan ama sonuçta yengen :) Sosyal mühendislikte işin içinde benim gibi bir tatlılığa inanmıyacakta kime inanacak ? :) Sosyal mühendislikle profösörler, millet vekilleri dolandırılıyor internet kavramını instagram ve facebook tan ibaret olarak bilen kızmı inanmayacak ?

işte şanslısın sen benimki hiç inanmazdı böyle şeylere.:jeerat

Zaphkiel

Uzman üye
7 Tem 2015
1,343
0
Evet beyler Siirtten selamlar öncelikle, bu gün kızı etkilemek için bir şeyler yapmam lazımdı. Sinemaya götüreyim dedim, sinemayıda Andera Park diye bir alışveriş merkezinde izliyecektik. Misyonda Türk sitelerini hacklemek yasak olduğu için bende sahte bir tane site açtım .pe.hu uzantılı. Siteyede bi tane gül ekledim bide lakabını yazdım. Sonra buluştuktan sonra tabi gül de almıştım, verdim kıza gülü dedimki siteye bi girsene bakalım hangi filmler var diye kız bi girdi donup kaldı. Ne oldu falan dedim gülerek baktı hiç konuşmadan sarıldı.(Beklemediğim bi hareketti) O sarılınca bu sefer ben donup kaldım. öyle sonra uzun uzadıya konuştuk falan nasıl yaptın felan sabah beşe kadar serverda açık arıyodum, senin için hiç uyumadım dedim falan ben de baya attım iyiki varsın dedi sonra sinemaya gittik böyle işte.

Site

Dahice :woott:woott:woott:woott

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,501
12,882
Olurda bir gün evlenme teklifi edersen ve teklife cevabını birkaç şifreleme yöntemi ile şifreleyip sana gönderirse sap gibi kalırsın ortada benden demesi :D

ceyhun5

Üye
17 Ocak 2016
60
0
aydın
olm dkajkdjka helal lan yalnız bi parçayı kaçırdım senin kurduğun sahte sitede önceden harbiden sinema felan bişeyleride eklimiydi gördümü eski halini

La vita e bella

Yeni üye
25 Eki 2015
50
0
Şuan çok mal gibi kaldım kız .pe.hu uzantılı siteye girip bunu mu yedi yoksa olayın içinde çok farklı olaylar mı var : )

Bu konularda yeniyim biraz alttan alın beni beyler

knight1180

Yeni üye
3 Eyl 2009
6
0
Evet beyler Siirtten selamlar öncelikle, bu gün kızı etkilemek için bir şeyler yapmam lazımdı. Sinemaya götüreyim dedim, sinemayıda Andera Park diye bir alışveriş merkezinde izliyecektik. Misyonda Türk sitelerini hacklemek yasak olduğu için bende sahte bir tane site açtım .pe.hu uzantılı. Siteyede bi tane gül ekledim bide lakabını yazdım. Sonra buluştuktan sonra tabi gül de almıştım, verdim kıza gülü dedimki siteye bi girsene bakalım hangi filmler var diye kız bi girdi donup kaldı. Ne oldu falan dedim gülerek baktı hiç konuşmadan sarıldı.(Beklemediğim bi hareketti) O sarılınca bu sefer ben donup kaldım. öyle sonra uzun uzadıya konuştuk falan nasıl yaptın felan sabah beşe kadar serverda açık arıyodum, senin için hiç uyumadım dedim falan ben de baya attım iyiki varsın dedi sonra sinemaya gittik böyle işte.

Site

güzel olmuş gerçekten biz bunu nasıl yapabiliriz hiç birşey bilmiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.