/// Havij 1.17 full 2015 version babacanlar resimli Ve Videolu Anlatım babacanlarım:)///

siyahs

Yeni üye
10 Ağu 2007
3
0
yasal sdıkıntısı varmı bunu kullanırsak

herhangi bir yasal sıkıntısı oluyormu kullanımda ??

Combo Fix

Katılımcı Üye
2 Nis 2013
298
0
26
içindeki 1.17 sürümündeki loaderde virüs olduğunu düşünüyorum office doc veya docx exploiti var gibi eminde değilim ama şüpheliyim

'Black-ProFix

Uzman üye
31 Ara 2014
1,003
0
-
arkdaşlar benim pc de zemana kurluydu yani demek istedğim antiler yada bu zemana loader.exe yi engelliyo bi bakınderim yüklüyse pc nizde :)

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek

'Black-ProFix

Uzman üye
31 Ara 2014
1,003
0
-
arkdaşlar win8 kullanıom ama loader.exe tıklanmıo bile nasıl yapabilirim ?
///Sorun çözüldü gene zemana dan olmuş :D

Son düzenleme:

Shackover

Katılımcı Üye
14 Eki 2014
830
1
Samsun
Abi videoyu tekrar tekrar izledim şu hani en son havij.exe seçip register diyon ya yaptım aynısını yine bişe demedi yani tekrar o pencerede kaldı

'Black-ProFix

Uzman üye
31 Ara 2014
1,003
0
-
arkadaşlar haviji loadersiz açmak isteyenler özele gelsin %100 denedim çalışıo loaderde herzamanki gibi dosya sormuo :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.