/// Havij 1.17 full 2015 version babacanlar resimli Ve Videolu Anlatım babacanlarım:)///

Shackover

Katılımcı Üye
14 Eki 2014
830
1
Samsun
Arkadaşlar shadow-mawi dün bilgisayarıma girip sorunsuz bir şekilde kurdu programı denedim çalışıyor yani post kasmak için yorum atmayın adam emek göstermiş bu kadar ilgilenmiş yapamadıysanız en azından bir teşekkür edin

nursnmez

Katılımcı Üye
22 May 2013
421
0

main_1_2.png
get_data_1_2.png
md5_cracker_2_2.png

İndirme link:) Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

virüstotal sonuçları:) https://www.virustotal.com/tr/file/...9d4511cc1f99d1edc841a38e0c2560f001d/analysis/

Video tarafımca eklenip çalıştığının kanıtıdır babacanlarım:) http://www.youtube.com/watch?v=qEwe6sbGMdE&feature=youtu.be

NOT: Babacanlarım Kendim sanal pc de kurdum özellikle biliyorsunu bu tip prolar her zaman virüslü fakat inanın sanal pc de kurdugunuzda ne kadar stabil oldugunu göreceksiniz zaten total sonuçlarına oylara bakarsınız yabancı bir kaynaktan buldum ve denedim gayatte güzel çalışıyor ama dedigim gibi virüslü ve kesinlikle sanal pc de kurun babacanlarım sonra benim pc çöktü yok haber vermedin gibi sözlere maruz kalmayalım ben kurdum kullanıyorum benim pc çökmediyse sizlerin kide çökmeyecektir babacanlarım:)

Takıldıgınız yapamadıgınız yerleri sorun yine yardımcı olayım babacanlarım Allaha emanetsizniz:)

Q4LrVG.jpg
BU HATAYİ VERİYOR NEDEN

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.